مهدی طارمی بازیکن تیم ملی کشورمان به وعده خود برای مردم بوشهر عمل کرد.

به گزارش مشرق،  در پی شیوع ویروس کرونا در سراسر کشور، جنب وجوش اقشار مختلف مردم برای شکست دادن این ویروس منحوس شروع شد. از طرفی کادر درمان با فعالیت شبانه روزی بیماران بیشترین ارتباط را با بیماران کرونایی داشتند. از سویی دیگر جوانانی در قالب بسیج اقدام به راه اندازی کارگاه های تولید ماسک و دستکش، ضدعفونی، تهیه ارزاق و کنترل ورودی شهرها کردند تا وضع بدتر نشود.
درحالی که در این وضعیت کشور کمتر خبری از سلبریتی ها شنیده می شود، اما در استان بوشهر مهدی طارمی یکی از سلبریتی هایی است که همان روزهای ابتدایی شیوع ویروس کرونا از اهدای هدایایی به کادر درمان بیمارستان شهدای خلیج فارس بوشهر توسط پدر خود خبر داد.
کار به همین جا ختم نشد و وی در وضعیت اینستاگرام خود خبر از تلاش برای کمک به هم استانی خود برای مقابله با ویروس کرونا داد و در همین راستا کارگاه تولید مواد بهداشتی را با محوریت جوانان مسجد ولایت شهر بوشهر آغاز کرد و سپس از توزیع این ماسک های بهداشتی در برخی محله ها و روستاهای اطراف بندر بوشهر خبر داد.
حال بعد از گذشت چندین روز از راه اندازی این کارگاه تولیدی در بندر بوشهر و برخی از روستاهای تنگستان، در فاز اول تعداد ۴۱ هزار و ۲۰۰ ماسک بهداشتی توسط بسیجیان در محله های صلح آباد، عالی آباد، چهار محل قدیم، شهید عاشوری، خواجه ها، بهمنی، احمدآباد، عالی چنگی، باغ خلیفه، فاریاب و یکی از روستاهای شهرستان گناوه توزیع شده است.
بر اساس این گزارش، درحالی که مهدی طارمی از کمک های انسان دوستانه خود به هم استانی هایش خبر داد، باشگاه پرتغالی ریوآوه هم از این اقدامات بازیکن خود با انتشار طرحی زیبا قدردانی کرد.
دانلود

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار