۲۰ خودروی نظامی که مردم می توانند خریداری کنند!

تیتربرتر پنج شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲:۴۹

به گزارش تیتربرتر؛
یک خودروی نظامی شاید ابعادی در حدود ۱۰۲ اینچ داشته باشد و به همین خاطر آن ها را در جاده ها نمی بینید. البته در کشوری مثل آمریکا جاده ها و مکان هایی غیرقانونی زیادی برای تردد خودرو های نظامی ایجاد شده است. با این حال پیشنهاد می کنیم که اگر برای خرید یک خودروی نظامی به آمریکا سفر کردید؛ حتما قوانین و مقررات را خوب بخوانید و به خاطر بسپارید!
برترین ها - امین نقی زاده: افراد زیادی اخبار مرتبط با خودرو های نظامی را دنبال می کنند. این خودرو ها بسیار منحصر به فرد بوده و برای حضور در میادین نبرد طراحی شده اند. ولی بعضی از مردم خبر ندارند که می توان برخی از خودرو های نظامی را با قیمتی کمتر از ۱۰ هزار دلار خرید! در واقع مردمِ برخی از کشور ها توان خرید یک تانک را دارند؛ اما به آن ها اجازه تردد در جاده های مختلف داده نمی شود.
دلیل آن هم کاملا مشخص است! یک خودروی نظامی شاید ابعادی در حدود ۱۰۲ اینچ داشته باشد و به همین خاطر آن ها را در جاده ها نمی بینید. البته در کشوری مثل آمریکا جاده ها و مکان هایی غیرقانونی زیادی برای تردد خودرو های نظامی ایجاد شده است. با این حال پیشنهاد می کنیم که اگر برای خرید یک خودروی نظامی به آمریکا سفر کردید؛ حتما قوانین و مقررات را خوب بخوانید و به خاطر بسپارید!
برای خرید یک خودروی نظامی بزرگ و دوست داشتنی؛ فقط کافی است که به وب سایت eBay مراجعه کنید. در این وب سایت با یک جستجوی ساده متوجه می شوید که بیش از صد ها خودروی نظامی برای خرید و فروش وجود داشته و حتی می توان مد ل هایی مربوط به سال ۱۹۴۵ را خریداری کرد! در eBay برای هر فردی و با هر بودجه ای خودرو های نظامی در انواع و اقسام ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار