تهران (پانا) - هافبک ملی پوش پرسپولیس با انتشار متنی از عامل اصلی قهرمانی های متوالی پرسپولیس سخن گفته است.
بدون شک اگر نمایش خیره کننده وحید امیری در آخرین دقایق دیدار نفت تهران و پرسپولیس در لیگ برتر پانزدهم و فوتبال به سبک کی روش از سوی علیرضا منصوریان نبود، پرسپولیس در لیگ برتر پانزدهم هم جام قهرمانی را بالای سر برده بود تا در همان سال اول بازیکنان به قول خود عمل کنند اما وحید امیری در آخرین روزهایی که پیراهن نفت را بر تن داشت، قهرمانی را یک سال برای پرسپولیس به تعویق انداخت.
در لیگ برتر شانزدهم وحید امیری به پرسپولیس آمد تا یک سال بعد از مرگ ناگهانی هادی نوروزی، پرهوادارترین تیم ایران جام را بالای سر ببرد.
حالا وحید امیری چند سال پس از وداع با هادی نوروزی، با انتشار متنی احساسی در اینستاگرامش با هادی نوروزی سخن گفته است و از نقش او در موفقیت های پرسپولیس حرف زده است.
ملی پوش پرسپولیس در متن خود نوشته است:
حدود پنج سال از رفتنت گذشته است. خواستم بگویم که چقدر در طول این سال ها که نبودی در تزریق روحیه جنگندگی و ثباتِ تیمیِ این سال های پرسپولیس مؤثر بودی و کمتر کسی از این زاویه به این موضوع پرداخت. اینکه با رفتنت انگیزه ای شدی تا هر کسی بعد از تو این پیراهن مقدس را پوشید در وهله ی اول به فکرِ گرفتن کاپ قهرمانی و خوشحال کردن تو باشد کاپیتان. اصلاً اعتقاد راسخ دارم که همین تشویقِ دقیقه ۲۴ تلنگری ست برای ما ، که یادمان باشد روزی تو در همین زمینِ مسابقه بودی و آرزو داشتی با پرسپولیس قهرمان شوی و آن قهرمانیِ نخستِ من با پیراهن پرسپولیس که زمینه ساز دو قهرمانی بعدی هم شد سرشار از وجود تو بود. آنجا که همه ما تصمیم گرفتیم تا ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار