سهم کارت سوخت جایگاهداران باز هم کم می شود؟

تابناک پنج شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۹:۳۴

در حالی که سخنگوی دولت اعلام کرده که سهمیه استفاده از کارت سوخت جایگاهداران در ادامه اجرای سیاست وزارت نفت درباره کارت سوخت، از ۳۰ به ۱۵ لیتر کاهش خواهد یافت، شرکت ملی پالایش و پخش فراورده های نفتی از این صحبت ها اظهار بی اطلاعی کرده و به نظر می رسد هنوز تصمیم قاطعی برای سرنوشت کارت سوخت جایگاه داران اتخاذ نشده است.
به گزارش ایسنا، سهم کارت سوخت جایگاهداران باز هم کاهش می یابد؟ این سوالی است که روز چهارشنبه پس از اظهارات سخنگوی دولت مطرح شد؛ علی ربیعی در پاسخ به این پرسش که آیا کارت سوخت جایگاه داران از مهر حذف خواهد شد، گفته است که با وزیر نفت در همین زمینه صحبت کرده و گام بعدی کاهش زدن بنزین بدون کارت است، چراکه درحال حاضر کارت های زیادی در پست ها مانده است.
به گفته وی، بنابراین به نظرم زنگنه سیاست درستی اتخاذ کرده که اکنون ۳۰ لیتر بدون کارت شخصی زده می شود و در ادامه، این رقم، ۱۵ لیتر می شود. به مرور هم کارت های سوخت به صاحبان خودرو ها داده می شود و خودبه خود تا زمان دیگری کارت ها عملیاتی می شود.
بی اطلاعی شرکت ملی پخش از تغییر سیاست.
اما فاطمه کاهی - سخنگوی شرکت ملی پخش و پالایش فراورده های نفتی - پس از پیگیری خبرنگار ایسنا برای اطلاع از جزئیات این موضوع، گفت که تاکنون در این باره صحبتی با شرکت ملی پخش فراورده های نفتی نشده و بنده هیچ اطلاعی از این موضوع ندارم و اگر قرار باشد این اتفاق بیفتد، قطعا شرکت ملی پخش اطلاعیه این مساله را صادر خواهد کرد.
در هر حال، اوایل خردادماه بود که خبر طرح الزام استفاده از کارت سوخت شخصی منتشر شد و آن طور که شرکت ملی پخش و پالایش فراورده های نفتی اعلام کرد قرار بر این بود که ابتدا این ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار