گروه استان ها _ اصفهان _ جانشین فرماندهی انتظامی استان از کشف یک تُن انواع مواد افیونی با اجرای طرح ویژه کنترل محورهای مواصلاتی با عنوان "نصر 79" توسط ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی خبر داد.

سرهنگ "محمدرضا هاشمی فر" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: به منظور مبارزه جدی و قاطعانه با قاچاقچیان مواد افیونی طرح ویژه ای با عنوان "نصر79" در فرماندهی انتظامی استان اصفهان طراحی و به مرحله اجرا گذاشته شد.
وی افزود: در این طرح طی مدت 5 روز ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان حین کنترل هوشمندانه محورهای مواصلاتی به 9 دستگاه خودروی سواری که از استان های جنوبی و شرقی کشور به سمت تهران در حرکت بودند مشکوک و طی بازرسی از آن ها یک تُن انواع مواد افیونی را کشف کردند.
جانشین فرماندهی انتظامی استان اصفهان با بیان اینکه 850 کیلو از این مواد تریاک و 150 کیلوی آن نیز حشیش بوده، اظهار داشت: در این عملیات 14 قاچاقچی دستگیر و همراه با پرونده برای اقدامات قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.
هاشمی فر با بیان اینکه محورهای مواصلاتی استان اصفهان به صورت هوشمندانه در طول شبانه روز توسط ماموران رصد می شوند، گفت: به کسانی که در زمینه قاچاق مواد مخدر و کسب درآمد از طریق آلوده کردن جوانان می پردازند هشدار می دهیم که هرچه زودتر از اقدامات مجرمانه خود دست برداشته و به زندگی سالم رو آورند چرا که در غیر این صورت در کمترین زمانی که فکرش را بکنند با ا قتدار و اشراف بالایی که پلیس دارد دستگیر و تحویل قانون خواهند شد./

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار