سرمربی اسبق استقلال در زندان به خاطر ۵۰۰میلیون!

برترینها چهارشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۴۱
فوتبال در عین زیبایی، بی رحمی های خاص خودش را دارد و گاهی اوقات اهالی آن حتی به خاطر جرمی که خارج از دنیای توپ گرد مرتکب شده اند یا مشکلاتی که بیرون از عرصه ورزش برای شان ایجاد شده زیر نورافکن رسانه ها قرار می گیرند.

خبرورزشی: بدیهی است شهرت فوتبالی ها به همان اندازه که کمک حال شان می شود، گاهی اوقات برای شان دردسر نیز ایجاد می کند. این روند در تمام دنیا اتفاق می افتد و کاملاً اجتناب ناپذیر است.
در دهه ۷۰ چهره خارج رفته ای بود که برای اهالی فوتبال شناخته شده محسوب می شد، اما او را بیشتر به عناوین دیگری می شناختند، ولی در مقطعی از آن دهه ناگهان خبر آمد که این شخص به عنوان سرمربی استقلال برگزیده شده است.
حضوری که البته چندان طولانی نشد، ولی در همان مقطع نتایج خوبی کسب کرد و همین مسئله برایش به یک کارنامه بدل گردید تا شوق مربیگری در سرش بیفتد و مدعی شود مدارک رسمی مربیگری دارد (که البته داشت) این شخص در چند مقطع دیگر هم با استقلال همکاری کرد و بعداً به یک باره سال ها از او خبری نشد تا اینکه شنیدیم دوباره به ایران برگشته و در دسته های پایین تر کار می کند (اتفاقاً در آن دستجات هم کارنامه نسبتاً موفقی داشت)، اما همه چیز به یک باره برهم خورد.
دستگیری!
سال گذشته بود که خبر آمد این مربی با حکم قضایی دستگیر شده و اتفاقاً پلیس برای جلب او راهی محل تمرین تیمش شده است.
در همان زمان کلی شایعه پیرامون دلایل دستگیری او مطرح شد؛ از مسائل مالی و خانوادگی گرفته تا داستان هایی که در خارج از کشور رخ داده بود! حتی پای پلیس بین الملل هم به این شایعات باز شد، ولی اخبار دقیقی نمی رسید و موضوع رفته رفته فراموش شد تا اینکه...
بدهی ۵۰۰ میلیونی
روز دوشنبه شنیدیم سرمربی اسبق استقلال همچنان در زندان است و البته دلیل اصلی محکومیت او نیز مسائل مالی محسوب می شود. ظاهراً در خارج از کشور اتفاقاتی رخ داد که باعث شکایت از او شده است.
در این میان همه موارد حل شده، ولی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار