شاگردان فکری با این پیروزی 6 امتیازی شدند و موقتا به رده سوم جدول رده بندی صعود کردند. استقلال در این بازی از نادری، شجاعیان، رشید مظاهری و موسوی استفاده کرد

تیم فوتبال استقلال از ساعت 16:15 امروز (چهارشنبه) در چارچوب هفته سوم لیگ برتر در ورزشگاه آزادی به مصاف ماشین سازی رفت و با نتیجه به پیروزی دست یافت.
به گزارش تابناک ورزشی، هروویه میلیچ، مدافع کروات استقلال که به لیونل مسی شباهت دارد، از روی ضربه ایستگاهی با ضربه ای دقیق و با پای چپ در دقیقه 58 تک گل استقلال را به ثمر رساند.
شاگردان محمود فکری با این پیروزی 6 امتیازی شدند و موقتا به رده سوم جدول رده بندی صعود کردند. ماشین سازی نیز با یک امتیاز در همان جایگاه چهاردهم باقی ماند.
ترکیب استقلال: رشید مظاهری، وریا غفوری، هروویه میلیچ (84 - مهدی مهدی پور)، عارف غلامی، محمدحسین مرادمند، مسعود ریگی، محمد نادری، آرش رضاوند(84 - متین کریم زاده)، سیداحمد موسوی (59 - شیخ دیاباته)، مهدی قایدی و ارسلان مطهری (74 - داریوش شجاعیان).
ترکیب ماشین سازی: محمدباقر صادقی، وحید نعمتی، مهدی رستمی، سیروس صادقیان، ایمان باصفا، اکبر آفاقی (70 - مهدی مومنی)، فرشاد اسدی، بهمن سالاری (61 - پیمان بابایی)، ابوالفضل رزاق پور(89 - اصغر نصیری)، میلاد خدایی اصل (61 - منصور باقری) و سیدمحمد حسینی.
داور: علی بای
نیمه اول
دقیقه 12: مهدی قایدی در محوطه جریمه صاحب توپ بود و اقدام به ضربه زدن کرد که در چارچوب نبود و راهی اوت شد.
دقیقه 15: پاسکاری بین وریا غفوری و و میلیچ در نهایت به قایدی رسید و می توانست به گل برسد، اما باز هم توپش در چارچوب نبود.
دقیقه 32: ارسال نادری به محوطه جریمه را ارسلان مطهری با سر زد که با اختلاف کمی از بالای دروازه به بیرون رفت.
دقیقه 43: باز هم توپ ارسالی به به مطهری رسید و ضربه این بازیکن پس از برخورد به مدافع ماشین ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار