شبکه سه سیما، از امشب شاهد کَل کَل، کُری خوانی و رقابت سیدجواد رضویان و سیامک انصاری در قالب سریال «صفر بیست و یک» خواهد بود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ، اولین قسمت سریال «صفر بیست و یک» به کارگردانی جواد رضویان و سیامک انصاری، ساعت ۲۰:۴۵ امشب (دوشنبه ۵ آبان) از شبکه سه سیما پخش می شود.
فیلمبرداری فصل اول سریال «صفر بیست و یک» به تهیه کنندگی مهدی فرجی، از اواخر خرداد امسال در تهران آغاز شد و اواخر مهر به پایان رسید. فصل اول این مجموعه تلویزیونی در ۲۵ قسمت برای پخش از شبکه سوم سیما ساخته شده است.
شخصیت های اصلی این سریال، دو باجناق (با بازی سیامک انصاری و جواد رضویان) هستند که روابط دوستانه ای با هم ندارند. این دو که در شهرداری کار می کنند، برای زمین زدن همدیگر تلاش می کنند و در راستای همین تلاش ها و کَل کَل ها، اتفاقات بامزه و بانمکی را رقم می زنند.
سیامک انصاری، سیدجواد رضویان، امیرحسین رستمی، نگار عابدی، سیاوش طهمورث، سروش جمشیدی، رویا میرعلمی، علیرضا استادی، آزیتا ترکاشوند، مریم شیرازی، افشین آقایی، پادینا کیانی، رابعه اسکویی، اتابک نادری، محمدرضا خسروی، علی غلامی، میلادکیانی و مهبد بیور، بازیگران این سریال هستند.
۵۷۵۷

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار