در دومین روز از هفته گرامیداشت دفاع مقدس به صورت ویدئوکنفرانس با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی مرحله نخست باغ موزه ایلام به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز ایلام؛ استاندار ایلام در این آیین گفت: مردم شهیدپرور استان ایلام به عنوان مرزبانان غیور ایران اسلامی با ۴۳۰ کیلومتر مرز مشترک با کشور عراق در خط مقدم دفاع از این مرزوبوم نقش بی بدیل و انکارناپذیری در هشت سال دفاع مقدس ایفا کردند.
قاسم سلیمانی دشتکی افزود: این استان بار ها مورد بمباران رژیم بعثی قرار گرفت و مردم این دیار عزتمندانه سه هزار شهید و ۱۲ هزار جانباز تقدیم نظام و انقلاب کرده اند.
وی تاکید کرد: شاخص مهم استان ایلام در دوران دفاع مقدس علاوه بر شهادت طلبی این مردمان بزرگ استقامت و پایداری آن ها در زیر بمباران رژیم بعث عراق بود.
فولادی رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان گفت: مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس استان ایلام در زمینی به مساحت ۴۰۰۰ متر مربع ساخته و برای فاز اول آن ۳ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان اعتبار هزینه شده است.
افتتاح کلینیک تخصصی شهید سلیمانی شهر ایلام
همچنین در آیینی دیگر و با حضور سردار عبداللهی معاون بهداری کل سپاه، کلینیک تخصصی شهید سلیمانی شهر ایلام با اعتبار ۲۳ میلیارد ریال افتتاح و به بهره برادری رسید.
تجلیل از مدافعان سلامت استان با حضور نیرو های نظامی و انتظامی از دیگر برنامه های دومین روز از هفته دفاع مقدس در استان ایلام بود.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار