فرمانده لشکر ۱۰ سید الشهدای استان البرز گفت: فرماندهی امام راحل و ورود نیروهای جوان انقلابی سبب فتح خرمشهر شد.

- اخبار استانها -
سردار رستم علی رفیعی در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در کرج، با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان ویژه فاتحان بزرگ فتح خرمشهر، اظهار داشت: فاتحان خرمشهر در زمانی این عملیات بزرگ را انجام دادند که اردوگاه استکبار جهانی و قدرت های فرامنطقه ای با تجهیز صدام نه تنها تصرف بخشی از خوزستان بلکه به امید تصرف ایران و ناکام گذاشتن ملت بزرگ ایران پس از پیروزی انقلاب اسلامی بودند.
پیشنهاد شهردار یزد برای رفع محرومیت از خرمشهر؛ هر شهرداری به ازای هر شهروند 1000 تومان بدهد
با فرماندهان 4| اصغر کاظمی: ایده "حسن باقری" قفل آزادی خرمشهر را باز کرد/ سازمان رزم سپاه چگونه شکل گرفت؟
فرمانده سپاه استان البرز در گفت وگو با تسنیم: صدام تصور می کرد ایران توان بازپس گیری خرمشهر را ندارد
وی افزود: چند عامل اساسی دست به دست هم داد که این پیروزی محقق شود، عامل اصلی پیروزی ما در دفاع مقدس و به خصوص عملیات فتح خرمشهر فرماندهی مستقیم امام خمینی (ره) بود ، رهبری و فرماندهی امام باعث شد که در آن مقطع در دفاع مقدس عملیات ها جهشی پیدا کند و ورود نیروهای جوان انقلابی به ویژه با حضور سردار شهید حسن باقری به این مهم دست یافتیم.
فرمانده لشکر 10 سید الشهدای استان البرز بیان کرد: دومین عامل پیروزی وحدت و انسجامی بود که با نیروهای مسلح در آن روز به ویژه ارتش، سپاه و بسیج اتفاق افتاد، ضرورت امروز و همیشه کشور نیز این وحدت است.
رفیعی عنوان کرد: فرمانده های ارتش و فرماندهای سپاه و بسیج در قرارگاه مشترک کار بزرگی را برنامه ریزی کردند و خروجی آن فتح خرمشهر شد، پشتیبانی ملت در دفاع مقدس به ویژه در عملیات بیت المقدس و فتح خرمشهر توانست گام بزرگی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری