وقتی از فیلم عاشقانه و رمانتیک صحبت می کنیم به نحوی یک حس شاد و خوشایند را در ذهن مخاطب از فیلم ایجاد می نماییم. با این وجود درک هر کسی از فیلم عاشقانه می تواند شخصی و متفاوت باشد. بلوغ یک رابطه می ت واند حقایق شوکه کننده ای را افشا سازد که گاهی اوقات تجربه آن برای مخاطب بسیار ناخوشایند و غیرمنتظره است. همچنین، برخلاف تصور عمومی، عشق در ذات خود می تواند بسیار خطرناک و ویرانگر باشد، به ویژه اگر دو طرف یک رابطه عاشقانه به یک اندازه مشتاق آن نباشند.
در پیچشی ناراحت کننده از وقایع، یک رابطه عاشقانه شاد و دوست داشتنی می تواند با گذشت زمان دچار زوال شده و چنان تلخ گردد که طرفین حتی طاقت تحمل کردن یکدیگر برای لحظه ای را نیز نداشته و حتی بدتر از اینکه در صدد انتقامی سادیستی از یکدیگر برآیند. بدین ترتیب وقتی که فیلمی که در ابتدا یک فیلم عاشقانه یا دراماتیک به نظر می رسد ماهیت خود را چنین تغییر می دهد برچسب وحشت و ترسناک برای آن مناسب تر می شود. در ادامه این مطلب قصد داریم شما را با ۱۰ فیلم عاشقانه و رمانتیکی آشنا کنیم که در واقع فیلم ترسناک هستند.
۱- دختر گمشده (۲۰۱۴)
هر رابطه عاشقانه ای دیر یا زود وارد مرحله امتحان خواهد شد. این روزها از هر مرد متأهل در این زمینه سوال کنید شاید نصیحت وی چنین باشد: ازدواج نکن! می توانید فیلم «دختر گمشده» (Gone Girl) را نگاه کنید بدون این که به توصیه و نصیحتی نیاز داشته باشید و متوجه خواهید شد که این ترس واقعی است. در این فیلم بن افلک نقش یک معلم به نام نیک دان را بازی می کند که به همسرش، ایمی، خیانت کرده و همسرش از این موضوع باخبر می شود. ایمی فرزند والدینی سلبریتی است که کتاب های کودکان ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار