دبیر جشنواره کودک آنلاین گفت: کودک آنلاین رویدادی است برای تبدیل ایده ها به کسب وکارهایی که سودآور هستند و هم جامعه جوانان و هم تولیدکنندگان از آن سود می برند.

به گزارش ایسنا، آیین اختتامیه جشنواره کودک آنلاین عصر شنبه(23 آذر) با حضور محمدجواد آذری جهرمی -وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات-، سورنا ستاری -معاون علمی رییس جمهور- ستار هاشمی -معاون فناوری و نوآوری وزارت ارتباطات- و سیدجمال هادیان -دبیر جشنواره کودک آنلاین- در سالن شهید قندی وزارت ارتباطات برگزار شد. در این برنامه همچنین مرضیه برومند به عنوان رییس هیات داوران بخش فیلم، حبیب ایل بیگی رییس هیات داوران بخش وب سری و ایرج طهماسب از اعضای هیات داوران حضور داشتند.
سیدجمال هادیان در این مراسم با اشاره به ویژگی های جشنواره کودک آنلاین بیان کرد: در روزگاری که بسیاری از پروژه های اقتصادی و فرهنگی به دلایلی از جمله ضعف مدیریت و کمبود منابع، نیمه تمام یا ناتمام می مانند، این جشنواره با کمترین هزینه، با بالاترین سرعت و بهترین بهره وری به نتیجه رسید. ما در این جشنواره از هر نوع کار تبلیغاتی و سیاسی پرهیز کردیم.
وی ادامه داد: دغدغه ایده پردازی جشنواره کودک آنلاین، تولید محتوا برای کودکان بود، این جشنواره به جای این که سفارشی و کوششی باشد، با ایده ای خلاقانه و جوششی پدید آمده است و کودکان و نوجوانان سلیقه خود را به ما تکلیف کردند و به همین دلیل آثار این جشنواره متفاوت است. البته این رویداد فراتر از جشنواره است و مانند رودهای هزار شاخه ای از دامنه جوانان سرچشمه گرفته و به دریا خواهد ریخت.
رئیس روابط عمومی وزارت ارتباطات با بیان این که وزیر ارتباطات صاحب این ایده بود و همیشه در این راه از ما حمایت کرده است، گفت: کودک آنلاین رویدادی است برای تبدیل ایده ها به کسب وکارهایی که سودآور هستند و هم جامعه جوانان و هم تولیدکنندگان از آن سود می ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار