رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی گفت: ایجاد فضای امن در داخل زندان ها در راستای جلوگیری از شیوع بیماری کرونا مهمترین هدف اجرای این طرح در کشور و آذربایجان غربی است.
به گزارش خبرگزاری مهر، علی اکبر گروسی شنبه شب در جلسه ستاد استانی مقابله با بیماری کرونا اظهارکرد: چهار هزار زندانی با هدف کاهش جمعیت در ندامتگاه ها و پیشگیری از شیوع بیماری کرونا در مرخصی به سر می برند و روند آزادی آنان همچنان ادامه دارد.
وی با اشاره به تمدید مرخصی این زندانیان، افزود: علاوه بر آن هر روز بر تعداد زندانیانی که به مرخصی می روند، افزوده می شود و دستگاه قضا در استان پشتیبان تصمیم های این ستاد است و اقدامات لازم را در این خصوص انجام می دهد.
رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی بیان کرد: همه باید از تصمیم های این ستاد تبعیت کنند و علاوه بر دریافت کمک های مردمی، با همه توان در راستای اجرای این تصمیم ها تلاش داشته باشند.
گروسی با تاکید بر برخورد با شایعه سازان و تشویش کنندگان اذهان عمومی در موضوع کرونا، ادامه داد: هر نوع اختلال تهدیدکننده بهداشت عمومی، طبق نص صریح قانون مستلزم برخورد قضائی است و رسانه ها نیز باید در این خصوص موارد لازم را رعایت کنند.
رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی با اشاره به تکلیف همه دادستان های استان برای حضور مؤثر در کنار فرمانداران، افزود: برخورد با احتکار کنندگان لوازم بهداشتی، اهتمام ویژه برای تعطیلی مکان های عمومی و محل انتشار ویروس و جلوگیری از فعالیت برهم زنندگان نظم عمومی در مناطق مختلف از جمله موارد همکاری در این بخش است.
وی تاکید کرد: ما باید در داخل شهرها نیز نظیر ورودی و خروجی شهرها، تردد را کنترل کنیم و اجازه تردد غیرضروری ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار