رئیس بیمارستان شهدای زیراب سوادکوه از قطعی شدن اختصاص دستگاه اکسیژن ساز به این بیمارستان خبر داد.

بهرام عادلانی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان سوادکوه با بیان اینکه وجود دستگاه تنفّس مصنوعی یا وِنتیلاتور و دستگاه های کمک کننده به تنفس بیماران مورد نیاز بود، افزود: دولت در سه حوزه پروژه های نیمه تمام، وسایل حفاظت شخصی و تجهیزات مورد نیاز بودجه تعیین کرد و دانشگاه علوم پزشکی هم دستگاه وِنتیلاتور ثابت و سیار و دستگاه های حمایت تنفسی و کپسول به ما اختصاص داد.
رئیس بیمارستان شهدای زیراب سوادکوه با بیان اینکه ما دستگاه سانترال، سیستم مرکزی و منبع تغذیه اکسیژن داریم، اظهار کرد: تهیه دستگاه اکسیژن ساز نیاز فعلی و آینده ما است.
وی با بیان اینکه از نماینده تام الاختیار وزیر در استان های مازندران و گلستان تقاضای دستگاه اکسیژن ساز شد، اظهار کرد: تقاضا دستگاه اکسیژن ساز در سه سال پیش هم پیگیری شد که به دلیل مشکل بودجه محقق نشد و در جلسات اولیه با خیران هم اعلام کردم که سعی می کنم دستگاه را از طرف دولت تأمین کنیم.
عادلانی از قطعی شدن اختصاص دستگاه اکسیژن ساز به بیمارستان شهدای زیراب سوادکوه خبر داد و خاطر نشان کرد: دستگاه اکسیژن ساز تهیه شد و فونداسیون آن با پول خیران اجرایی می شود.
وی با بیان اینکه لیست نیازمندی های اولویت دار بیمارستان تهیه شد، اظهار کرد: مبلغی از دریافتی های خیران شهرستان سوادکوه در اختیار بیمارستان قرار گرفت و برای اختصاص مابقی مبلغ جمع آوری شده قرار است جلسه ای برگزار شود تا نیازمندی های کنونی و آینده بیمارستان و نیت مردم هم لحاظ شود.
رئیس بیمارستان شهدای زیراب سوادکوه با بیان اینکه اگر صداقت و شفافیت باشد شاهد همراهی بیشتر مردم خواهیم بود، گفت: مبلغ حدود یک میلیارد تومان تجهیزات توسط ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار