مشهد - امام جمعه موقت تهران گفت: خدا هر نیازی که در وجود ما قرار داد پاسخ آنها را هم قرار داده، برای برآوردن عطش امنیت، عشق، پرستش و عدل، چشمه مهدویت را قرار داده است.

به گزارش خبرنگار مهر ، آیت الله کاظم صدیقی امشب در مراسم جشن تجدید بیعت با امام زمان ( عج ) که به مناسبت سالروز آغاز امامت ایشان، در حرم مطهر رضوی برگزار شد، ضمن تبریک آغاز امامت امام عصر ( عج ) به عنوان برپاکننده عدل و توحید و امامت گفت: در اصل اعتقاد به منجی عالم، وجود امام زمان ( عج ) پاسخ به تمام فطرت هاست ، فطرت هایی که از ابتدای حضور بشر روی زمین به دنبال عدل، جمال، کمال و امنیت مطلق و فراگیر است. بشر دوست دارد همه را دوست بدارد و همه هم او را دوست بدارند.
امام جمعه موقت تهران افزود: همه انسان ها آرزو دارند که ببینند ظالمی در مسند قدرت نباشد، همه نگران جنگ و آشوب و تخریب و غارت هستند و این امنیت است که همه انسان های آزادیخواه تشنه آن هستند.
وی تصریح کرد: نشناختن جایگاه عقل و قرار دادن هوس به جای آن، این می شود که حکام جور و ستم بر مسند قدرت می نشینند، دلسوزها کنار می روند و افراد خودخواه، مال اندوز ، دنیاپرست، اشرافی گر و بی لیاقت امور را به دست می گیرند که همه اینها خلاف عقل و عدل است و چهره جامعه را زشت نشان می دهد.
آیت الله صدیقی افزود: خدا هر نیازی که در وجود ما قرار داد پاسخ آنها را هم قرار داده، برای برآوردن عطش امنیت، عشق، پرستش و عدل، چشمه مهدویت را قرار داده و این مهدویت پاسخ بشریت است.
وی با برشمردن وعده های الهی، گفت: خداوند در سوره انبیا می فرماید: مسلماً صالحان وارث زمین خواهند شد، پس وعده قطعی پروردگار این است و وجود امام زمان ( عج ) این حکومت را برپا می کند.
آیت الله صدیقی افزود: وعده دیگر خداوند این است که صالحان، خلفای زمین خواهند شد و همچنین دینی که پسندیده است و علی ولی آن است، با آمدن منجی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار