آی اسپورت - سرمربی تیم پرسپولیس امروز پس از چند روز سکوت درباره اتفاقات چند روز اخیر واکنش نشان داد و به صورت تلویحی از شجاع خلیل زاده حمایت کرد و انتقادات تند و تیزی علیه رسول پناه انجام داد تا نشان داده شود رابطه ی این دو به تیره ترین حالت ممکن رسیده است. در زیر مصاحبه یحیی گل محمدی را می خوانید.
دشمنان زیادی داریم؛ چه خودی چه غیرخودی!
از روزی که بعد از بازی های لیگ قهرمانان از قطر به تهران بازگشتیم تا امروز، عده ای حاشیه وارد تیم مان کرده اند. پرسپولیس دشمنان قسم خورده زیاد دارد؛ چه خودی و چه غیرخودی. آنها دوست ندارند تیم قهرمان شود و این چیزی است که در این چند وقت به ما ثابت شده است. در این شرایط این افراد جو را علیه بازیکنان کرده اند. ولی همین بازیکنان بودند که با از خودگذشتگی، غیرت و دست های خالی و علیرغم مشکلات موجود تیم را به فینال رساندند. مشکلات را پشت سر گذاشتیم و توانستیم با اتحاد به فینال آسیا راه پیدا کنیم. اصلی ترین عامل در این مسیر بازیکنان و البته حمایت هواداران بوده که به ما انرژی و انگیزه دادند که بتوانیم مبارزه کنیم.
 اعتماد به بازیکنان را از دست ندهید
متأسفانه عده ای در فضای فعلی مشکلات را بر دوش بازیکنان گذاشتند و آنها را مقابل هواداران قرار دادند. از هواداران می خواهم هوشیار باشند و بدانند کادر سختکوش تیم و بازیکنان باغیرت برای اعتلای نام و برافراشتن پرچم پرسپولیس از جان مایه گذاشتند. از هواداران عزیز به عنوان یک عضو تیم می خواهم هیچوقت اعتماد خود به بازیکنان را از دست ندهند چراکه رسیدن به فینال بدون آنها امکان پذیر نبود. این بازیکنان نه تنها تاریخ سازی کردند بلکه غیرت، تعصب و عشق به پرسپولیس و ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار