رسانه ی اسمال اسکرین به تازگی گزارش داد که احتمال دارد با حمایت تیم برتون، جانی دپ به نقش آفرینی در سریال Addams Family بپردازد؛ اثری برای نتفلیکس که توسط شخص برتون ساخته می شود.

به گفته ی منبع شایعه، پافشاری فراوان تیم برتون به همکاری با جانی دپ و حمایت از او باعث شده است که نتفلیکس به خواسته ی این فیلم ساز بزرگ تن بدهد
همکاری های تیم برتون و جانی دپ افسانه ای هستند؛ از «ادوارد دست قیچی» و «سوئینی تاد: آرایشگر شیطانی خیابان فلیت» تا «اد وود» و «چارلی و کارخانه شکلات سازی» همه و همه آثاری بوده اند که در دوران خود خوش درخشیدند. تازه همکاری این دو هنرمند با یکدیگر به فراتر از این چهار اثر می رسد. در نتیجه وقتی شایعات جدید می گویند که دپ بازیگر سریال The Addams Family تیم برتون خواهد بود، طرفداران زیادی به هیجان می آیند.
منبع شایعه ادعا می کند که برخلاف برادران وارنر، نتفلیکس اهمیتی به حواشی چند وقت اخیر نمی دهد و زندگی شخصی جانی دپ را بی ارتباط به زندگی هنری او می بیند. از طرف دیگر نمی توان انکار کرد که کارنامه ی هنری تیم برتون نشان می دهد که خود به خود ساخت سریال لایواکشن The Addams Family توسط او بسیار هیجان انگیز خواهد بود. چه برسد اگر جانی دپ نیز در این اثر سراغ همکاری دوباره با این فیلم ساز فانتزی شناس و بزرگ برود. اگر شایعات درست از آب دربیایند، دپ در این سریال نقش گومز آدامز را خواهد داشت. البته پیش از آن که بیش از اندازه امیدوار شوید، باید بدانید که این منبع در گذشته اشتباهاتی نیز داشته است و تا زمان اعلام خبر رسمی نمی توان به چنین اطلاعاتی اعتماد کرد. بالاخره فعلا تنها شرکت بزرگی که به همکاری کامل و جدی با جانی دپ ادامه می دهد، برند Dior است که گفت پس از اخراج جانی دپ از نقش گلرت گریندل والد ، فروش ادکلن های Sauvage با تصویر دپ ۲۳ درصد افزایش پیدا کرد.
جدیدترین آثار جانی دپ فیلم ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار