مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان یزد با اشاره به نقش فعالیت های دانش آموزی در مسائل فرهنگی گفت: انجمن های اسلامی دانش آموزان به اعضای شورای فرهنگ عمومی اضافه شوند.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد ، حسین میرشریف در دیدار مدیران اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان یزد با اشاره به اینکه همه شهرستانهای یزد تحت پوشش این اتحادیه هستند اظهار داشت: در دیدار با ائمه جمعه شهرستان های یزد، هماهنگی های لازم صورت گرفت که اقدامات فرهنگی مرتبط با دانش آموزان با جدیت بیشتری دنبال شود.
وی تصریح کرد: در ماه مبارک رمضان برنامه تولیدی ویژه فضای مجازی تولید شد و پس از آن هم با شبکه یزد هماهنگی های لازم صورت گرفت که برخی از این برنامه ها را پخش کنیم.
مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان یزد با بیان اینکه حدود شش هزار نفر این برنامه را در طول ماه رمضان مشاهده کردند گفت: در روز قدس هم با دانش آموزان کشورهایی از جمله عراق دیدار و گفت و گو به صورت آنلاین داشتیم.
میرشریف از برگزاری یادواره شهدای دانش آموز اشاره کرد که به صورت سراسری پخش شد خبر داد و تصریح کرد: با توجه به شرایط کرونایی تمام برنامه های ما همچنان ادامه داشت و تنها این برنامه ها را از فضای حقیقی به فضای مجازی منتقل کردیم.
وی خاطرنشان کرد: برخی برنامه هایی که امکان برگزاری حضوری آن به صورت پروتکل های بهداشتی وجود دارد همچنان در حال برگزاری است و مابقی برنامه ها در شبکه های اجتماعی ایرانی برگزار می شود.
استاندار گیلان: سند جامع «عفاف و حجاب» شورای عالی انقلاب فرهنگی بومی سازی می شود
فرمانده انتظامی گیلان: اولویت ترویج فرهنگ "عفاف و حجاب" با فعالیت های ایجابی است
رئیس پژوهشکده مطالعات تمدنی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی منصوب شد
مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان یزد خاطرنشان کرد: با توجه ...

سرخط اخبار