نماینده تبریز در مجلس گفت: انشالله این شیوه مبارزاتی جدید علیه رژیم صهیونیستی در فضای مجازی آغازی خواهد بود بر پایان و نابودی این رژیم غاصب و جنایتکار.

محمد اسماعیل سعیدی نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: رژیم صهیونیستی عامل مشکلات و چالش ها در سطح منطقه است و ماهیت وجودی آن با ایجاد ناامنی گره خورده است.
وی افزود: هر ساله در روز قدس مسلمانان و آزادیخواهان جهان با برگزاری راهپیمایی و تجمعات انزجار خود را ابراز می کردند ولی امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا این امکان وجود ندارد. 
نماینده مردم تبریز در مجلس اظهار داشت: حال که شرایط اینگونه رقم خورده می توان از طرق دیگر و به ویژه با استفاده از فضای مجازی انزجار خود را این رژیم غاصب و کودک کش اعلام کرد و پیام خود را به گوش جهانیان رساند.
سعیدی خاطرنشان کرد: با توجه به گستردگی فضای مجازی می توان حتی بهتر از فضای موجود در راهپیمایی و غیره از این عرصه استفاده کرد و مردم جهان را نسبت به جنایات این رژیم مطلع ساخت و حساسیت آنها را نسبت به این موضوع برانگیخت.
وی افزود: رژیم صهیونیستی خوشحال بود که امسال امکان برگزاری راهپیمایی در روز قدس وجود ندارد اما مطمئن باشد که از اقدامات مسلمانان و آزادیخواهان جهان در فضای مجازی ضربات شکننده تری را دریافت خواهد کرد.
نماینده مردم تبریز در مجلس در پایان گفت:   انشالله این شیوه مبارزاتی جدید علیه رژیم صهیونیستی آغازی خواهد بود بر پایان و نابودی این رژیم غاصب و جنایتکار.
انتهای پیام/

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری