خسروی اسفزار گفت: اولویت مجلس یازدهم رفع مشکلات معیشتی و اقتصاد مردم است و در این خصوص با مفاسد جدی عمل می کند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از بیرجند، «حسین خسروی اسفزار» عصر دیروز (۱۱ تیر) در جمع مردم گزیک شهرستان درمیان، با اشاره به شیوع بالای کرونا، اظهار کرد: شهدا آبروی عالم هستند و اگر یک مسلمان مبتلا به کرونا؛ با محبت اهل بیت(ع) از دنیا رفت، شهید هست.
نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با اشاره به حدیثی از حضرت علی بن موسی الرضا علیه السلام «حریص و شتابان باشید برای قضاى حوائج مومنان و شادکامى قلبى آنان و دفع هرگونه بدى و دور کردن ناگواری ها از آنان، زیرا که پس از واجبات، هیچ کاری نزد خدای بزرگ، برتر از شاد کردن مؤمنان نیست»، گفت: بعد از انجام واجبات، شایسته ترین کار مومن، شاد کردن دل مومن است، لذا مسئولان باید با حل مشکلات معیشتی و بیکاری مردم، دل آن ها را شاد کنند و در این خصوص مسئولیت هم دارند.
وی بیان کرد: امروز مسئولان شهرستان وظیفه اخلاقی خود می دانند که به میان مردم بروند و مشکلات آن ها را رصد و پیگیری کنند.
وی با بیان اینکه سیره پیغمبر، اطاعت از فرمان خدا است، گفت: اگر مسئولی خدا و قیامت را قبول دارد باید به وعده هایی که داده است، عمل و بدقولی نکند.
نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی مطرح کرد: مردم در جریان انتخابات مجلس، وظیفه دینی و انقلابی خود را با انبوهی از مشکلات انجام دادند ولی امروز مسئولان هنوز در برابر مشکلات معیشت مردم ساکت هستند، این در صورتی است که در برابر مشکلات مردم، مسئولند.
خسروی اسفزار گفت: وظیفه مجلس وضع قانون است نه اجرایی کردن امور، اولویت مجلس یازدهم برطرف کردن مشکلات معیشت و اقتصاد است.
وی تصریح کرد: قوه قضائیه مردم را ...

سرخط اخبار