بازیکن تیم صنعت نفت در مورد تقابل با سایپا صحبت کرد.
به گزارش ایلنا، محمد رضا زواری در خصوص شرایط خوب صنعت نفت آبادان به خبرنگار ما گفت: اول فصل با شرایط سختی که وجود داشت و ما دیر تر از همه تمرینات آماده سازی را شروع کردیم و کسی فکر نمی کرد بتوانیم این جایگاه را به دست بیاوریم.خدا را شکر با تلاش های آقای پور موسوی و کادر فنی و مسئولان باشگاه و زحمات بچه ها تیم توانستیم جایگاه خوبی به دست بیاوریم. امیدوارم همین روند را حفظ و دل هواداران را شاد کنیم و امیدواریم هرچه زودتر شرایط فراهم و جای خالی هواداران در استادیوم پر شود و شاهد حمایت هایشان باشیم .
او در خصوص دیدار با سایپا ادامه داد: می دانستیم که بازی سختی داریم و با توجه به اینکه در خانه حریف بازی داشتیم با احترام به تیم خوب سایپا می خواستیم اولین سه امتیاز خارج از خانه را بگیریم . بازی را خوب شروع کردیم و می توانستیم در همان دقایق به گل برسیم ولی از موقعی های مان استفاده نکردیم. در کل دو تیم موقعیت های زیادی داشتند و تساوی عادلانه بود . خدا را شکر توانستیم یک امتیاز بگیریم و دست خالی از تهران برنگردیم .
این بازیکن که ۱۸ سال سن دارد در خصوص اعتماد پورموسوی به جوان ها در صنعت نفت آبادان گفت : آقای پورموسوی قبل از آنکه مربی بزرگی باشد مرد بزرگی است و کار کردن با او خیلی لذت بخش است . او هم مربی تیم های پایه بوده و هم بزرگسالان و همچنین اعتقاد خاصی به جوانان دارد و امسال این موضوع را ثابت کرده است. الان هم در تیم صنعت نفت ترکیبی از جوان ها و با تجربه ها وجود دارد. با تجربه ها خیلی به ما کمک می کنند و خدا را شکر که تا اینجای کار نتایج خوبی گرفتیم و امیدواریم جواب اعتماد ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار