یخچالی: مهیای حضور در جام جهانی بسکتبال هستیم/ می خواهیم با صد درصد آمادگی در چین به میدان برویم

خبرگزاری تسنیم سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰:۸
بهنام یخچالی، بازیکن تیم ملی بسکتبال ایران گفت: مهیاتر از گذشته برای حضور جام جهانی هستیم و در شرایط روحی و بدنی بهتری هم به سر می بریم.

- اخبار ورزشی -
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم ، بهنام یخچالی درباره حضور در اردوهای آماده سازی به منظور کسب آمادگی بیشتر برای حضور در جام جهانی بسکتبال اظهار داشت: ما در تورنمنت های خوبی شرکت کردیم. سطح تورنمنت های روسیه و یونان بالاتر بود، البته این به معنای آن نیست که سطح تورنمنت پرتغال پایین بوده است. به هرحال اروپایی ها سازماندهی خوبی دارند و این رویدادها کمک خوبی به تیم ملی در آستانه جام جهانی کردند.
وی افزود: ما قبل از برگزاری نخستین دیدار در جام جهانی 2019 دو بازی تدارکاتی دیگر نیز خواهیم داشت تا با صد درصد آمادگی در چین به میدان برویم.
این ملی پوشان بسکتبال همچنین تصریح کرد: من در دوره قبلی جام جهانی حضور داشتم، اما شرایط در این دوره متفاوت است و حس و حال بیشتری دیده می شود. تعداد تیم ها بیشتر شده است و سهمیه المپیک هم در جام جهانی چین توزیع می شود. همین مسئله باعث شده است تا تیم ها با انگیزه بیشتری راهی این کشور شوند. ما هم مهیاتر از گذشته برای حضور جام جهانی هستیم و در شرایط روحی و بدنی بهتری به سر می بریم.
آرزوی موفقیت سفیر چین در ایران برای تیم ملی بسکتبال کشورمان

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار