نتایج اولیه آزمون ورودی دوره دکتری فردا منتشر می شود

دریافت خبر : دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۶
اکوفارس: مشاور عالی سازمان سنجش و آموزش کشور گفت: نتایج اولیه آزمون ورودی دوره دکتری نیمه متمرکز سال 98 فردا (سه شنبه) بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد.

حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش و آموزش کشور در گفت وگو با خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس، گفت: نتایج اولیه آزمون ورودی دوره دکتری نیمه متمرکز سال 1398 تمامی داوطلبان حاضر در جلسه آزمون مذکور، فردا سه شنبه 27 فروردین 98 بر روی سایت سازمان سنجش و آموزش کشور قرار می گیرد.
وی افزود: از تعداد 163 هزار و 321 داوطلب حاضر در جلسه آزمون، بر اساس اطلاعات مندرج در کارنامه، تعداد 150 هزار و 535 داوطلب مجاز به انتخاب رشته شدند که از این تعداد 65 هزار و 550 نفر زن و 84 هزار و 985 نفر مرد هستند.
توکلی خاطرنشان کرد: تمامی داوطلبان مجاز به انتخاب رشته ضرورت دارد براساس برنامه زمانی تعیین شده در اطلاعیه ای که به همراه اعلام نتایج بر روی سایت این سازمان قرار می گیرد و مطالعه دقیق دفترچه راهنمای انتخاب رشته نسبت به انتخاب کدرشته محل های مورد علاقه خود اقدام و سپس کدرشته محل های انتخابی خود را به ترتیب علاقه در فرم انتخاب رشته اینترنتی وارد کنند.

[ مشاهده متن کامل نتایج اولیه آزمون ورودی دوره دکتری فردا منتشر می شود اکوفارس ]