ایلام - ایرنا - فرماندار چرداول گفت: خبرنگاران آیینه تمام نمای افکار عمومی هستند و چون از پشتوانه مردمی برخوردارند، کار و هدف آن ها باید برای خدمت به مردم باشد.

به گزارش ایرنا، الیاس فتاحی روز یکشنبه در آیین تجلیل از خبرنگاران شهرستان چرداول افزود: خبرنگاری یک ضرورت برای جامعه است و رسانه و خبرنگاران جایگاه ویژه ای دارند که این ارزش و جایگاه را بواسطه پیام رسانی بدست آورده اند و تلاش ها و رسالت بزرگ آن ها در جامعه نمود روشنی دارد و یک حقیقت انکار ناپذیر است.
وی اضافه کرد: خبرنگاران و رسانه ها گفتمان تعاملی، انتقاد سازنده و ارایه راهکارها را برای پیشرفت کشور انجام دهند و دولت تدبیر و امید از انعکاس واقعیت ها استقبال می کند و خبرنگاران مروجان حقیقت گویی و حقیقت جویی هستند.
فتاحی، امانتداری را یک شاخصه مهم خبرنگاری دانست و گفت: رسالت خبرنگاران و رسانه ها باید امیدآفرینی، روشنگری و معرفت افزایی باشد و با شرایط فعلی کشور نقش و اهمیت رسانه برای ایجاد امید و شورآفرینی و انعکاس دستاوردهای بزرگ نظام و دولت علیرغم تحریم های بی سابقه، بیشتر و مهم تر است و باید در این راستا تلاش های بیشتری انجام گیرد.
فرماندار چرداول به نقش مهم رسانه و خبرنگاران در تمام ابعاد سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی پرداخت و یادآور شد: در دو حادثه مهم انتخابات در اسفند سال گذشته و شیوع کرونا خبرنگاران منشا خلق حماسه های بزرگی چون مشارکت بالای مردم در انتخابات و اطلاع رسانی مداوم در حوزه کرونا بوده اند و اگر اراده و همیت خبرنگاران نبود چه بسا نمی شد این دو حماسه را خلق کرد و هم اکنون نیز با نقش بزرگ اطلاع رسانی در سطح جامعه می رویم که زنجیره این ویروس را قطع و هر روز شاهد کاهش آمار مبتلایان به کرونا باشیم.
وی اظهار داشت: خبرنگاران وحدت آفرین هستند و حلقه وصل بین مردم و مسوولان بوده و با اشاعه امیدو شعف و نشاط اجتماعی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار