تهران- ایرنا- فرماندار شمیرانات همزمان با ششمین روز از وضعیت اجرای طرح جامع مدیریت هوشمند محدودیت های کرونایی و تعطیلی مراکز خرید و رستوران ها بازدید کرد.

به گزارش ایرنا از روز پنجشنبه روابط عمومی فرمانداری شهرستان شمیرانات، سید مهدی ساداتی در حاشیه این بازدید میدانی بیان داشت: اصناف و کسبه شهرستان از آغازین روزهای اعمال این طرح بهترین همراهی را داشتند؛ این روند تا امروز بی نظیر ادامه داشته و تلاش می کنیم تا پایان نیز بر همین منوال بماند.
وی تصریح کرد: امید است با مشارکت خوب مردم و در پایان طرح جامع مدیریت هوشمند محدودیت های کرونایی شاهد کاهش شیوع این ویروس باشیم که تحقق این مهم مستلزم اجرایی شدن دقیق مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا است.
این مقام مسئول کاهش ترددهای غیرضروری، رعایت فاصله اجتماعی و ماسک زدن را از مهمترین عوامل تاثیرگذار در قطع زنجیره کرونا دانست و از شهروندان خواستار توجه جدی در رعایت این موارد شد.
با تاکید مکرر فرماندار، گشت های نظارتی شبانه روزی اصناف را رصد می کنند و در صورت مشاهده تخلف ابتدا با تذکر و سپس با اعمال قانون واحد صنفی متخلف پلمب می شود بطوریکه از شنبه تاکنون ۴ واحد صنفی در این شهرستان پلمب شده است.
بازدید سرزده فرماندار از اداره صنعت، معدن و تجارت شمیرانات
فرماندار شمیرانات همچنین صبح امروز با هدف بررسی روند ارائه خدمات به مردم به بازدید سرزده از اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان پرداخت.
ساداتی در این بازدید با قدردانی از کارکنان اداره صمت، تیم های نظارتی و اتاق اصناف بابت حسن اجرای مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا، تاکید کرد: توزیع مناسب کالاهای اساسی موجب در دسترس بودن کالاها برای همه اقشار جامعه می شود که انتظار داریم دقت نظر بیشتری در این زمینه صورت گیرد.
وی برخورد با گران فروشی را از مطالبه به حق شهروندان برشمرد و خاطرنشان کرد: ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار