سخنگوی ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا گفت: قطار شهری اصفهان از روز شنبه ۱۷ خرداد، کار روزانه خود را از ساعت ۶ و ۳۰ دقیقه تا ۲۲ آغاز خواهد کرد.

به گزارش خبرگزاری برنا در اصفهان، حجت الله غلامی در حاشیه سی و ششمین جلسه ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا اظهار کرد: امروز قطار شهری اصفهان به صورت آزمایشی دایر بود و پس از تعطیلات سه روزه، فعالیت رسمی خود از روز شنبه از سر خواهد گرفت.
وی اضافه کرد: البته رعایت دستورالعمل های بهداشتی از جمله داشتن ماسک و مراعات فاصله گذاری در ایستگاه ها و حتی درون مترو لازم است.
سخنگوی ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا افزود: همچنین طرح زوج و فرد خودروها از روز شنبه صبح ها از ساعت ۸ تا ۱۴ و بعد از ظهرها از ساعت ۱۷ تا ۲۲ به منظور کنترل بیشتر در هسته مرکزی شهر اعمال می شود.
وی ادامه داد: این ساعت به نحوی تنظیم شده است که کارمندان و صاحبان مشاغل برای رفتن به محل کار خود با مشکل مواجه نشوند.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان همچنین با اشاره به سالروز ارتحال امام خمینی(ره) گفت: مراسم بزرگداشت این روز و سالروز حماسه ۱۵ خرداد، شامگاه چهارشنبه بعد از نماز مغرب و عشا در محوطه باز گلستان شهدای اصفهان و شهرستان هایی که در وضعیت سفید قرار دارند، برگزار خواهد شد.
وی با اشاره به آغاز برخی بازگشایی ها گفت: این بازگشایی ها به منزله پایان بیماری کرونا نیست و مردم مثل گذشته باید بر رعایت دستورالعمل ها اهتمام داشته باشند زیرا برخی گزارش ها حاکیست میزان رعایت ملاحظات بهداشتی از ۸۰ درصد به زیر ۶۰ درصد رسیده و این یک زنگ هشدار است.
غلامی خاطرنشان کرد: بازگشایی مساجد صرفا برای اقامه نماز است و برگزاری سایر برنامه ها از جمله آیین های ترحیم و مانند آن در این مکان ها ممنوع است.
وی تاکید کرد: همانطوری که محدودیت ها رفع و بازگشایی ها آغاز می شود در صورت ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری