بجنورد- ایرنا- نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی و امام جمعه بجنورد گفت: توان موشکی ایران لرزه بر اندام دشمنان انداخته و هیبت آمریکا را از بین برده است.

حجت الاسلام و المسلمین ابوالقاسم یعقوبی در خطبه های آیین عبادی و سیاسی نماز جمعه بجنورد اظهار داشت: اقدام قدرتمندانه سپاه موجب شده تا همه آزادیخواهان از آمریکا ترسی نداشته باشند.
وی حمله موشکی به پایگاه های آمریکایی و حضور میلیونی مردم در تشییع جناره سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی را دو سیلی محکم دانست که بر صورت آمریکا زده شد.
وی همچنین با بیان اینکه آمریکایی نتوانستند حتی یکی از موشک های ما را ساقط کنند، گفت: زمانی که قدرت علمی و نظامی ملتی ارتقا یابد حرفش هم خریدار دارد.
امام جمعه بجنورد با بیان این که میلیون ها نفر در تشییع جنازه شهید قاسم سلیمانی حضور داشتند اظهار داشت: این مردم یک هفته در خیابان ها به طور خودجوش و بی هیچ وعده ای حاضر شدند و این ها لشکر خدا بودند.
وی با بیان این که رهبری قاسم سلیمانی را شهید قدس نامید افزود: راه قدس از کربلا می گذرد و شهید حاج قاسم سلیمانی هر جا حضور داشت نمره قبولی گرفت و از خود قدرتی نشان داد که برای دشمنان ما خطرناک شد.
امام جمعه بجنورد گفت: ما لانه زنبور بحران سازی، تحقیر مسلمانان و نامحرمان را ویران کردیم و اکنون حساب به دست اسراییل هم آمده است که می گوید نقشی در ترور شهید حاج قاسم سلیمانی ندارد.
وی افزود: سپاه خطای انسانی را پذیرفت اما همان طور که رییس جمهور گفت در جنگ گاهی از این اشتباهات رخ می دهد و باید از خانوده های یان شهدا تشکر کرد که با وجود غمی که داشتند توطئه دشمنان را در مورد سپاه خنثی کردند.
امام جمعه بجنورد گفت: قرار نیست یک طرفه حرکت کنیم و از این حادثه در زمینه تضعیف سپاه استفاده شود.
حجت الاسلام یعقوبی به دستگیری سفیر انگلیس نیز اشاره کرد و افزود: باید از ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار