مرد جوان دوست صمیمی اش را که با او قسم برادری خورده بود کشت و جسدش را به آتش کشید.

به گزارش رکنا، این مرد در حالی پای میز محاکمه ایستاد که مسائل ناموسی را انگیزه جنایت برشمرد.
بامداد دهم شهریور سال ۹۷ جسد سوخته یک مرد جوان در روستای کوره فرنگ در طراف شهرری پیدا شد.
شواهد نشان می داد این مرد با ضربه های چاقو کشته و سپس جنازه اش به آتش کشیده شده است.
اهالی روستا جسد را پیدا کرده و ماجرا را به دهداری اطلاع داده بودند. جسد سوخته با دستور قضایی به پزشکی قانونی منتقل و رازگشایی جنایت آغاز شد.
در بررسی های پلیسی روشن شد جسد متعلق به مردی ۳۸ ساله به نام جواد است که به شیشه اعتیاد داشت و همراه پدر و مادرش زندگی می کرد.
ماموران در نخستین مرحله از تحقیق ها به بررسی تماس های تلفن همراه قربانی پرداختند و دریافتند وی آخرین بار با دوست صمیمی اش به نام عادل قرار ملاقات داشته است.
خانواده جواد می گفتند وی و عادل از سال ها قبل با هم دوست بودند و با یکدیگر رفت و آمد خانوادگی داشتند.
به این ترتیب، عادل 39 ساله ردیابی و بازداشت شد اما ادعا کرد از نحوه کشته شدن دوست صمیمی اش اطلاعی ندارد اما در بازجویی های فنی قتل را گردن گرفت و گفت دوست صمیمی اش را به خاطر مسائل ناموسی کشته و در این ماجرا دوستش مصطفی نیز با او همدست بوده است و با این ادعا مصطفی نیز بازداشت شد.
این دو مرد روز شنبه در شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی قربانزاده و با حضور یک قاضی مستشار پای میز محاکمه ایستادند. در ابتدای جلسه پدر و مادر قربانی برای عادل حکم قصاص خواستند.
سپس او در جایگاه ویژه ایستاد و قتل را گردن گرفت. وی که حالا 40 سال دارد گفت: من و جواد هر دو شیشه مصرف می کردیم و از سال ها قبل با هم دوست بودیم. ما باهم قسم برادری خورده ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار