رژیم اسرائیل همچنان به روند نقض حقوق بشر در حق فلسطینی ها ادامه می دهد و سیاست های تبعیض گرایانه و نژادپرستانه خود در برابر فلسطینی ها را اجرا می کند.
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری قدس (قدسنا) به نقل از فلسطین الآن، با انتشار ویروس کرونا موجی از ترس و واهمه در سطح جهان به راه افتاده است بسیاری از فرآیند های سیاسی و همچنین مراسمات مذهبی و درگیری های طایفه ای و خرابکارانه در سرتاسر جهان متوقف شده است.
با این حال رژیم اسرائیل همچنان به روند نقض حقوق بشر در حق فلسطینی ها ادامه می دهد و سیاست های تبعیض گرایانه و نژادپرستانه خود در برابر فلسطینی ها را اجرا می کند.
این رژیم، فلسطینی های نوارغزه و کرانه باختری و ساکنان فلسطینی در قدس اشغالی را با اجرای اقدامات سرکوب گرایانه و انزواگرایانه تحت فشار قرار داده است.
براین اساس، قدس اشغالی و بویژه مسجد الاقصی همچنان کانون توجه مقامات اسرائیلی برای اجرای سیاست های سرکوبگرایانه به بهانه انتشار ویروس کرونا بوده است.
مسجد الاقصی
"شیخ عکرمة صبری" رئیس هیئت عالی اسلامی در قدس اشغالی و سخنران مسجد الاقصی گفته است که این شهر (قدس) طی هفته های گذشته بطور نگران کننده ای مورد هجوم و یورش پی در پی صهیونیسنت ها بوده است، آنان قصد دارند که چهره اسلامی این مکان مقدس اسلامی را یهودی سازی کنند.
صبری همچنین تاکید کرد که تل آویو با بستن دروازه های اصلی مسجد الاقصی و اعمال سیاست های منع رفت و امد برای نمازگزاران به بهانه مبارزه با انتشار ویروس کرونا سعی کرده سیاست های تبعیضانه خود علیه فلسطینی ها را به اجرا بگذارد.
وی همچنین اشاره کرد که نیروهای اشغالگر مسجد الاقصی را از هرچه نمازگزار و زیارت ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار