اعتمادآنلاین| ابراهیم شکوری در خصوص تغییرات در فدراسیون فوتبال و جدایی سعید فتاحی، تورگ و حسن زاده اظهار داشت: این تغییرات دلایل خاصی ندارد و در هر جایی ممکن است این تغییرات رخ بدهد. جا دارد از این دوستان که سال ها زحمت کشیدند تشکر کنم.
وی در خصوص اینکه چرا در عرض 48 ساعت این تغییرات رخ داده و گفته می شود تورگ به دلیل درخواست قوه قضاییه از فدراسیون جدا شده است گفت: اینکه فوتبال یک فضای شیشه ای و شفاف است حرف درستی محسوب می شود ولی این از اختیارات رئیس فدراسیون است که جا به جایی ایجاد کند. تورگ، حسن زاده و فتاحی سالیان سال زحمت کشیدند ولی مطمئنا این مسیر ادامه دارد.
سرپرست دبیر کلی فدراسیون تاکید کرد: اینکه گفته می شود قوه قضاییه چنین درخواستی داشته درست نیست و قضایا اینقدر هم پیچیده نیست.همانطور که گفتم در هر سازمانی تغییرات صورت می گیرد ولی در فدراسیون با توجه به مخاطبان زیادی که دارد این قضایا بازتاب دیده می شود.تغییر دلیل نمی خواهد! حسن زاده به یک قسمت دیگر منتقل شده و فکر می کنم همه چیز در مورد این عزیزان شفاف مطرح شده است و حتی خود آقا تاج هم در نشست خبری در این موارد صحبت کردند.
شکوری که با برنامه ورزشگاه صحبت می کرد در خصوص اینکه همه چیز شفاف هم نبوده و حتی خود وی هم دلایل جدایی این 3 نفر را نمی داند و حتی گفته می شود فتاحی به واسطه یکی از بستگانش در آوردن توپ ها به فوتبال ایران نقش داشته است گفت: شما در رسانه ملی باید نکات مثبت را ببنید و نباید خیلی راحت در مورد شنیده ها صحبت کنید. شفاف می گویم که هر تغییری در هر سازمانی صورت بگیرد در حیطه اختیارات مدیران است. اینگونه تغییرات می تواند مثبت باشد و فقط جنبه منفی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار