معاون وزیر راه و شهرسازی دستور داد تا حدود ۲۰۰۰ واحد طرح اقدام ملی مسکن در شهر جدید پرند تا پیش از هفته دولت افتتاح و به مالکان تحویل داده شود.

به گزارش تابناک به نقل از ایسنا، حبیب الله طاهرخانی، مدیرعامل شرکت عمران شهر های جدید روز گذشته از شهر جدید پرند بازدید کرد و از نزدیک در جریان روند پیشرفت پروژه های زیرساختی و واحد های مسکونی این شهر قرار گرفت.
وی در بازدید از پروژه های طرح اقدام ملی مسکن شامل آفرینش دریای نور، آتیس عمران قصر، صدرا نور، رهدشت پیام و سابیر بین الملل دستور داد تا حدود ۲۰۰۰ واحد مسکونی از پروژه های مذکور تا پیش از هفته دولت افتتاح و به مالکان تحویل داده شود. همچنین مقرر شد دفتر معماری و شهرسازی شرکت مادر و شرکت عمران شهر های جدید، مقدمات لازم برای ثبت نام متقاضیان طرح اقدام ملی در پروژه های یاد شده را فراهم کنند.
تحویل ۶۰۰ واحد وزارت دفاع تا پایان سال
طاهرخانی همچنین ضمن دیدار با مدیران پروژه های ۸۸ هکتاری و ۱۳۰ هکتاری طرح اقدام ملی مسکن شهر جدید پرند و تاکید بر تحویل ۶۰۰ واحد اولیه از تفاهم نامه وزارت راه و شهرسازی و وزارت دفاع در این شهر، از پیمانکار این پروژه ها خواست تا با افزایش نیروی انسانی این اقدام را حداکثر تا پایان سال جاری به انجام برسانند.
معاون وزیر راه و شهرسازی در ادامه از فضا های سبز و ورزشی روباز پرند نیز بازدید کرد و ضمن متذکر شدن نواقص و مشکلات موجود تاکید کرد که توسعه فضا های مذکور در دستور کار سال جاری شرکت عمران شهر جدید پرند قرار گرفته و با سرعت و جدیت دنبال شود.
طاهرخانی ضمن تاکید بر به کارگیری تمام امکانات برای تکمیل واحد های باقی مانده مسکن مهر گفت: تعیین پیمانکار برای پروژه های اقدام ملی که هنوز فاقد مجری و پیمانکار مشخص هستند ضروری است. همچنین مسائل و مشکلات شهر جدید پرند در سامانه طرح اقدام ملی به صورت جدی ...

عناوین مهم خبری