موریانه ها به جان تاج و تخت پرسپولیس افتاده اند و از هیچ تلاشی برای به خاک انداختنش فروگذار نیستند. این وسط «هوادار» کجاست؟ شکم سیر و سرخوش از قهرمانی های پیاپی، تیم و مربی اش را زیر مشت و لگدهای غیرمنصفانه رها کرده و فقط دنبال ناکامی آخر فصل است تا با بغض و اندوه، جای برانکو را خالی کند و پست های آتشین روی صفحه اش بگذارد.

خبرورزشی - رسول بهروش: حمیدخان درخشان فرموده اند: «پرسپولیس کالدرون فقط روی ضربات ایستگاهی و پنالتی به گل می رسد. آنها هیچی نمی شوند.» محض اطلاع الکس فرگوسن تمام دوران عرض می شود که غیر از این گل آخر جلوی فولاد، مطلقا هیچکدام از گل های پرسپولیس روی پنالتی، ضربات ایستگاهی، کرنر و حتی اوت دستی به دست نیامده.
به عبارت دیگر تمام گل های به ثمر رسیده مقابل پارس جنوبی، نفت آبادان، استقلال، پیکان، شاهین و حتی بازی حذفی با ماشین سازی در جریان بازی بوده و از این بین، گل دوم در بوشهر بعد از رد و بدل شدن نوزده پاس سالم بین هشت بازیکن پرسپولیس به دست آمد؛ اما خب طبیعی است که عالیجنابان حسد، چیزهای دیگری ببینند و بگویند.
استاد مرتضی فنونی زاده اخیرا نسخه پیچیده که: «بهتر است کنعانی زادگان دفاع راست باشد» و البته پروفسور ضیا عربشاهی هم حکم کرده: «کالدرون از کوچینگ هیچی سرش نمی شود. تاکتیک های او باعث شده بازیکنی مثل ترابی به شدت افت کند.» همین ترابی که بنا به شهادت آمار تا اینجا دومین بازیکن موثر لیگ بوده است.
البته که انتقادات نوبتی و معنادار از سوی حقوق بگیران شرکت پیشکسوتان کهن جای تعجب چندانی ندارد، اما کالدرون مخصوصا از حمیدخان درخشان باید حلالیت ویژه بطلبد؛ به هر حال او بنیان گذار سجده بقا در پرسپولیس است و به گردن مردم دین تاریخی دارد، کسی که تیمش پنج سال پیش بازی دو هیچ برده را جلوی نفت مسجد سلیمانی مساوی کرد که چهل دقیقه آخر یک بازیکن کمتر داشت. کالدرون و معدل حقیر دو امتیاز از هر بازی کجا، شما و تیم درخشان تان کجا حمیدخان؟
موریانه ها به جان تاج و تخت پرسپولیس افتاده اند و از هیچ تلاشی برای به خاک انداختنش فروگذار نیستند. این ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار