تهران| تعقیب و گریز پلیس با دختر فراری سارق

لوگوی خبرگزاری تسنیم خبرگزاری تسنیم . یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۲۱:۳۱
فرمانده یگان امداد پلیس تهران بزرگ از تعقیب و گریز مأموران با دختری سارق خبر داد و گفت: فرار از خانه دلیل سرقت خودرو توسط دختر جوان بود.

- اخبار اجتماعی -
به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا ؛ سرهنگ سلمان آدینه وند با اشاره به بازداشت دختر سارق، درباره جزئیات این خبر اظهار کرد: واحد گشت انتظامی قرارگاه شرق یگان امداد حین گشت زنی در محدوده بزرگراه بسیج به یک خودرو پراید قرمز رنگ پارک شده در کنار خیابان که درهای آن قفل نشده بود، مظنون شدند و برای بررسی بیشتر وارد عملیات شدند.
فرمانده یگان امداد پلیس تهران بزرگ عنوان کرد: مأموران پس از حضور در کنار خودرو با دختری که روی صندلی عقب خودرو خوابیده بود مواجه شده و با استعلام از مرکز پیام سرقتی بودن خودرو محرز شد.
وی افزود: دختر جوان پس از بیدار شدن و دیدن مأموران، بلافاصله پا به فرار گذاشت و پس از یک کیلومتر تعقیب و گریز پیاده، توسط مأموران دستگیر شد.
این مقام انتظامی با بیان اینکه در بررسی اولیه مشخص شد دختر جوان از خانه فرار کرده بود، گفت: متهم در اظهارات اولیه خود به سرقت خودرو از جلوی نانوایی اعتراف و دلیل سرقت خودرو را بی خانمانی و فرار از خانه عنوان کرد.
به گفته آدینه وند، متهم به همراه خودروی مسروقه، برای سیر مراحل قانونی تحویل پلیس پیشگیری شد.
تهران| سارق جوان با زن و بچه به سرقت می رفت!
7 ضربه چاقوی سارق زورگیر حین سرقت تلفن همراه به یک شهروند+ عکس

سرخط اخبار