سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت:یکی از فاکتورهایی که باعث شد بازی امشب بازی خوبی از آب در بیاید قضاوت آقای کرمانشاهی و تسلط او روی صحنه ها بود.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، یحیی گل محمدی پس از برتری تیم پرسپولیس مقابل شهرخودرو اظهار داشت: بازی خیلی خوبی را از طرف تیممان شاهد بودیم و فوتبال خوبی ارائه شد. هر دو تیم به دنبال بازی فنی بودند که قبل از شروع قابل پیش بینی بود که فوتبال خوبی از آب در بیاید. در بازی همه چیز را خوب کنترل کردیم و حتی می توانستیم گلهای بیشتری بزنیم. بازیکنانم مزد برتری خود را خوب گرفتند و به آنها خسته نباشید و خدا قوت می گویم. امیدوارم این روند تا فینال ادامه داشته باشد.
سرمربی پرسپولیس در خصوص ادعای نوازی مبنی بر اینکه تکل سرلک اخراج داشت عنوان کرد: یکی از فاکتورهایی که باعث شد بازی امشب بازی خوبی از آب در بیاید قضاوت آقای کرمانشاهی و تسلط او روی صحنه ها بود. من قشنگ داشتم صحنه را می دیدم و بازیکن ما واضح توپ را زد. هر دو بازیکن تکل زدند و ادعای مربی حریف درست نبود، از تیم داوری هم به خاطر قضاوت خوبش تشکر می کنم.
گل محمدی در خصوص گل نزدن های آرمان رمضانی گفت: این بازیکن خیلی خوب کار کرد و روی هوا خیلی خوب توپ را به بازیکنان رساند. رمضانی دوندگی زیادی در جریان بازی داشت و البته او در تک به تک ها خوب کار نکرد اما باید قبول کنیم او تلاش کرد که در موقعیت قرار بگیرد. او باید بیشتر تلاش کند ضمن آنکه ما نباید نسبت به یک بازیکن نا امید شویم. او این ضعف را با تمرین بیشتر برطرف خواهد کرد.
وی در خصوص چمن ورزشگاه آزادی نسبت به بازی قبل عنوان کرد:زمین نسبت به بازی قبل خیلی بهتر شده بود. استقلال و پرسپولیس و تیم ملی فقط این زمین را در اختیار دارند. این زمین خیلی وقت است باید دستخوش تغییرات می شد و فکر می کنم این چمن عمر خودش را کرده و حتما باید ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار