انتخابات فدراسیون رزمی؛ فعلا 6 نفر ثبت نام کردند

فارس نیوز چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۱
ثبت نام در انتخابات ریاست فدراسیون ورزش های رزمی در حالی تا 28 مرداد ماه ادامه خواهد داشت که تا این لحظه تنها 6 کاندید برای حضور در این انتخابات ثبت نام کرده اند.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزارى فارس، ثبت نام از کاندیداهاى انتخابات ریاست فدراسیون ورزش هاى رزمى از روز دوشنبه ١٤ مرداد ماه آغاز و تا 10 روز کاری ادامه خواهد داشت. در نخستین روز از این انتخابات و در ساعات اولیه ثبت نام از نامزدهای این فدراسیون، محمود رشیدى رئیس پیشین فدراسیون با حضور در فدراسیون برای شرکت در انتخابات ریاست فدراسیون ورزش های رزمی ثبت نام کرد. رشیدی تا اوایل اردیبهشت ماه رئیس فدراسیون ورزش های رزمی بود و به دلیل پایان دوره چهار ساله خود جای خود را به سرپرست سپرد تا انتخابات ریاست فدراسیون هر چه زودتر برگزار شود.
در ادامه این ثبت نام ها، طی چند روز گذشته، افشین هادی چگینی، محمدرضا اوجی، یوسف بهتری، محسن احمدی و محمد نوحی نفراتی بودند که برای حضور در این انتخابات ثبت نام کرده اند.
جلال نادمی دبیر مجمع انتخابات فدراسیون ورزش های رزمی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در پاسخ به این سوال که به پایان زمان ثبت نام در انتخابات ریاست فدراسیون ورزش های رزمی چند روز باقی مانده است، گفت: از 14 مردادماه طبق دستور مسئولان وزرات ورزش و جوانان، ثبت نام در انتخابات ریاست فدراسیون ورزش های رزمی آغاز شده و این پورسه کاری به مدت 10 روز کاری ادامه خواهد داشت. در واقع با محاسبات تعطیلاتی رسمی که در این میان وجود دارد، روز دوشنبه 28 مرداد ماه زمان ثبت نام به پایان خواهد رسید.
وی در ادامه صحبت های خود، خاطر نشان کرد: ما از ساعت 9 صبح تا 3 بعدازظهر برای ثبت نام در انتخابات ریاست فدراسیون ورزش های رزمی از دوستان استقبال می کنیم و تا این لحظه هم تنها 6 نفر در این انتخابات ثبت نام کرده اند.

سرخط اخبار