همزمان با افزایش قیمت ارز در بازار آزاد، قیمت خرید ارز در بانک ها نیز افزایشی شده و برهمین اساس قیمت خرید دلار امروز در شعب ارزی بانک ها با افزایش نسبت به روز کاری قبل ۲۱ هزار و ۹۰۰ تومان اعلام شد.

- اخبار بازار -
به گزارش خبرنگار اقتصادی  خبرگزاری تسنیم ، از سال قبل و همزمان با افزایش مراجعه مردم به مراکز خرید و فروش ارز برای فروش ارزهای خانگی، بانک مرکزی از بانک ها خواست نسبت به خرید ارزهای مردمی فعال شوند.
بر همین اساس شعب ارزی بانک ها هر روز بعد از دریافت نرخ از بانک مرکزی، نسبت به خرید ارز از مردم اقدام می کنند. دستور بانک مرکزی به بانک ها بعد از آن صادر شد که صرافی ها از خرید ارزهای مردمی خودداری و میدان را به دلال ها واگذار کرده بودند.
قیمت آنلاین دلار و یورو در بازار
برهمین اساس شعب منتخب بانک ها خرید ارز کمتر از 2000 دلار را با قیمت های مشخص روزانه که بعضاً کمتر از قیمت خرید ارز در صرافی های بانکی است، انجام میدهند ولی برای خرید ارز بالای 2000 دلار با همان قیمت خرید صرافی های بانکی، اقدام می کنند.
گفتنی است، امروز بانک های عامل  قیمت دلار  را برای کمتر از 2000 دلار، 21 هزار و 900 تومان، قیمت یورو را 24 هزار و 808 تومان و 4 ریال و قیمت پوند انگلیس را 27 هزار و 719 تومان و 2 ریال برای خرید از مردم اعلام کرده اند. قیمت دلار ، قیمت یورو و قیمت پوند نسبت به روز کاری قبل افزایش یافته است.
همچنین قیمت خرید دلار برای بیش از 2000 دلار، 22 هزار و 450 تومان و قیمت خرید یورو نیز 24 هزار و 750 تومان است.
** توجه داشته باشید که قیمت های درج شده در این خبر برای دلار، یورو و پوند، قیمت خرید بانک از مردم است نه فروش!
* ارز مسافری 25 هزار و 672 تومان شد
شعب منتخب بانک ها که مسئولیت فروش ارز مسافرتی را برعهده دارند، فروش  ارز مسافرتی  را طبق روال روزهای قبل، بعد از ساعت 11 آغاز کرده و به مسافران یورو را با قیمت ...

سرخط اخبار