رهبر معظم انقلاب صبح امروز با حضور در دانشگاه تهران بر سر پیکر پاک سپهبد سلیمانی حاضر شدند و نماز میت را اقامه کردند؛ گزارش تسنیم درباره حضور ایشان بر سر پیکر سایر فرماندهان را می خوانید.

- اخبار سیاسی -
گروه دفاعی خبرگزاری تسنیم - حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز(16 دی) با حضور در دانشگاه تهران به خیل عظیم و وصف ناشدنی مردم در مراسم تشییع پیکر سپهبد سلیمانی فرمانده شهید نیروی قدس سپاه پاسداران، ابومهدی المهندس معاون حشد شعبی عراق و سایر شهدای جنایت تروریستی نیروهای آمریکایی در عراق حضور یافتند. 
اقامه نماز امام خامنه ای بر پیکر سپهبد سلیمانی و شهدای مقاومت
رهبر معظم انقلاب نماز میت را بر پیکر پاک این شهدای گرانقدر اقامه کردند. نمازی که متفاوت بود و با بغض و گریه رهبر انقلاب و سایر مردم همراه بود. 
پیشتر نیز رهبر معظم انقلاب بر سر پیکر برخی فرماندهان و رزمندگان شهید حضور یافتند که در این گزارش به بازخوانی آن می پردازیم.
** حضور بر سر پیکر فرماندهان نیروی هوایی
اولین حضور امام خامنه ای در تشییع فرماندهان ارشد نیروهای مسلح، شرکت در مراسم تشییع پیکر پاک فرماندهان شهید نیروی هوایی(ستاری، اردستانی و یاسینی) در تاریخ 1373/10/18 بود. رهبر انقلاب اسلامی در محل ستاد نیروی هوایی بر سر تابوتهای حامل پیکر شهدای سانحه هوایی حضور یافتند و برای شادی ارواح یکایک آنان فاتحه قرائت کردند.
شهید سرلشکر منصور ستاری فرمانده نیروی هوایی ارتش در سانحه سقوط هواپیما در نزدیکی فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان به همراه امیر یاسینی (معاون هماهنگ کننده و رئیس ستاد نیروی هوایی)، امیر مصطفی اردستانی (معاونت عملیات نیروی هوایی) و سایر همراهانشان به درجه رفیع شهادت نائل شدند.
حضور رهبر انقلاب در مراسم تشییع سرلشکر ستاری
** حضور بر پیکر پاک "صیاد دل ها"
دومین حضور رهبر انقلاب بر سر پیکر ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار