نادیده انگاشته شدن فیلم سینمایی «کشتارگاه» در سی وهشتمین جشنواره فیلم فجر شاید یکی از نکات مهمی باشد که ممکن است یکی از دلایلش حضور پر حاشیه این فیلم در بخش نگاه نو باشد. افراد بسیاری پس از حضور این فیلم در بخش نگاه نو به جشنواره فیلم فجر اعتراض کردند.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا، عباس امینی که امسال از اعضای هیات داوران بخش نسل جشنواره فیلم برلین است فیلم سینمایی «کشتارگاه» را در بخش نگاه نو به جشنواره فیلم فجر آورد.
او پیش از این با فیلم های «والدراما» و «هندی و هرمز» را در سال های ۲۰۱۶ و ۲۰۱۸ در بخش نسل ۱۴plus جشنواره برلین حضور داشته است.
عباس امینی در سال جاری فیلم دیگری نیز ساخته که «ابراهیم» نام دارد و تصویربرداری آن اواخر بهار به پایان رسید. او یکی از فیلمسازان پر کار سینمای ما به حساب می آید که اغلب آثارش به دور از جغرافیای شهری و به خصوص پایتخت روایت می شوند و قصه فیلم سینمایی «کشتارگاه» نیز در دو شهر آبادان و تهران روایت می شود.
با توجه به قصه ها و سوژه های خاصی که امینی در آثار قبلی اش دنبال کرده، فیلم «کشتارگاه» هم سوژه خاصی دارد و به موضوع قاچاق گوشت می پردازد.
در خلاصه داستان «کشتارگاه» آمده است:
امیر چند ماهی است که از فرانسه دیپورت شده است، او به خاطر پدرش شریک یک جنایت هولناک می شود. رفیق: اینجا صلیب سرخی ها بهت میگن چیتا؟ امیر: چی؟ رفیق: چیتا… یوزپلنگ.
عوامل و مشخصات فیلم سینمایی «کشتارگاه» به شرح زیر است:
کارگردان: عباس امینی
تهیه کننده: جواد نوروزبیگی
بازیگران: مانی حقیقی، امیرحسین فتحی، حسن پورشیرازی، باران کوثری و حامد علیپور.
دیگر عوامل:
نویسنده: عباس امینی و حسین فرخ زاده، موسیقی: مهران قائدی پور، فیلم بردار: احسان رفیعی جم، تدوین: حمید نجفی راد.
در ادامه گفت وگوی خبرگزاری برنا با عباس امینی کارگردان «کشتارگاه» را می خوانید:
عباس امینی، کارگردان سینما، در گفت وگو با خبرنگار گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا، اظهار داشت: جشنواره ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار