گروه استان ها- امام جمعه موقت بجنورد گفت: قوه قضائیه دست افراد دزد و خائن را قطع کند.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از بجنورد حجت الاسلام والمسلمین سید مرتضی موسوی جاجرمی امروز در خطبه های این هفته نماز جمعه بجنورد اظهار داشت: ملاک مبارزه قوه قضائیه با فساد، عقل و قانون باشد و در این راه هیچ گونه مماشاتی با مفسد نداشته باشد.
گلستان|مبارزه بی امان با تخلفات و فساد اقتصادی/با سنگ اندازان در مسیر تولید برخورد می شود
از گوشه و کنار خراسان رضوی| از برخورد قضایی با برگزارکنندگان تجمعات غیرضروری تا تعویق 2 رویداد نمایشگاهی
یزد| مبارزه با فساد و مظاهر آن از اولویت های دستگاه قضا است
وی با اشاره به نکات مهم و کلیدی مقام معظم رهبری در سخنرانی ایشان به مناسبت هفته قوه قضائیه افزود: مردم از مبارزه بدون ملاحظه و بدون اغماض با مفسدین امیدوار می شوند. فساد مالی همچون ویروس کرونا به شدت خطرناک و واگیردار است که باید در راستای مبارزه با فساد، دست افراد خائن و دزد را قطع کرد.
امام جمعه موقت بجنورد در ادامه با بیان اینکه رعایت پروتکل های بهداشتی در حال حاضر یک تکلیف و وظیفه شرعی است خاطرنشان کرد: حرکت خوب و قابل قبول کادر درمان و بهداشت و مجاهده بسیاری از داوطلبان و گروه های مردمی که ایران را به عنوان یک کشور موفق در زمینه مبارزه با کرونا معرفی کرد اما متاسفانه در حال حاضر این حرکت از جانب برخی از مردم و مسئولان کم شده است.
موسوی جاجرمی در ادامه به اقدامات اخیر آمریکا و کشورهای مدعی حقوق بشر اشاره کرد و بیان داشت: اقدامات اخیر آمریکا چهره واقعی این کشور را برای جهانیان نشان داد. ظلم، جنایت و تبعیض نژاد در کشورهایی که ادعای آزادی، دموکراسی و حقوق بشر دارند، بیشتر از نقاط دیگر حقوق بشر پایمال می ...

سرخط اخبار