همان طور هم که پیش از این اعلام شده بود، این شرکت برنامه دارد تا تعهدات مربوط به دنا پلاس اتوماتیک را با تحویل دنا پلاس توربو اتوماتیک ایفا کند.

به گزارش کارگر نیوز؛ بابک رحمانی، معاونت فروش و بازاریابی گروه صنعتی ایران خودرو، در خصوص فرایند تولید و تحویل دنا پلاس توربو اتوماتیک گفت: «همان طور که پیش تر اعلام شده بود، تولید انبوه دنا پلاس توربو اتوماتیک در ایران خودرو آغاز شده و بزودی تحویل این خودروی جدید آغاز می شود».
وی در خصوص زمان قطعی ارسال دعوتنامه های این خودرو اعلام نمود: «در حال حاضر مذاکراتی را برای قیمت گذاری دنا پلاس توربو اتوماتیک با شورای رقابت و سازمان حمایت برگزار کرده ایم و منتظر هستیم تا دستگاه های نظارتی، قیمت قطعی این محصول را تایید کنند. قطعا هر زمانی که سازمان حمایت قیمت ما را برای دنا پلاس توربو اتوماتیک تایید کند، فرایند ارسال دعوتنامه ها آغاز خواهد شد. اما با توجه به فرایند اداری، به احتمال زیاد در روزهای آتی دعوتنامه این خودرو برای حواله داران صادر می شود».
رحمانی در پایان در مورد برنامه تحویل دنا پلاس توربو اتوماتیک گفت: «همان طور که اشاره شد تولید انبوه دنا پلاس توربو اتوماتیک آغاز شده و پس از صدور دعوتنامه ها، فرایند تحویل خودرو با سرعت پیش گرفته می شود. با توجه به روند خوب تولید این خودرو در ایران خودرو، بدیهی است که پس از تکمیل وجه مشتریان مشکلی را برای تحویل محصول نداریم».
یکی دیگر از حواشی قرعه کشی فروش فوق العاده ایران خودرو، حضور مدیرعامل این گروه صنعتی با دنا پلاس توربو اتوماتیک بود. همان طور که در تصاویر مشخص است، دنا پلاس توربو اتوماتیک پلاک ملی را دریافت کرده و نسخه های اولیه آن در اختیار تیم مدیریتی این خودروساز قرار گرفته است.
پیش از این فرشاد مقیمی، مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو، با یک دستگاه دنا پلاس توربو دنده ای مشکی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری