تهران - ایرنا - رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: اخلاق و تواضع شرط اصلی خدمت رسانی به خانواده های معظم شهدا و ایثارگران است زیرا این عزیزان نماد اخلاق هستند و هیچ خدمتی نمی تواند لحظه ای از سختی هایی را که این عزیزان تحمل می کنند، جبران کند.

به گزارش ایرنا از بنیاد شهید و امور ایثارگران، سعید اوحدی روز در نشست شورای مشاورین وزرا در امور ایثارگران که در محل کمیته ملی المپیک برگزار شد، تأکید کرد: پدیده های عالم خلقت دارای یک ظاهر و یک باطن هستند. ظاهر جنگ خرابی و ویرانی است، اما امام خمینی (ره) همین جنگ را به واسطه شناخت عمیق خود نعمت دانسته اند. فلسفه رشد انسان نیز در همین فاصله شناخت بین ظاهر و باطن پدیده ها نهفته است.
معاون رییس جمهوری ادامه داد: خدمت به مردم فرصت بسیار بزرگی است و در این مراحل خدمت نیز توفیقات بزرگی نصیب انسان می شود و بر ماست که شناخت کافی را نسبت به این توفیقات داشته باشیم.
وی با بیان اینکه خداوند خود را جانشین شهید در خانواده او می داند، افزود: توفیق خدمت رسانی به قشری را داریم که خداوند در وصف آنان چنین چیزی گفته است و باید قدر لحظه لحظه این خدمت را بدانیم و قطعاً آثار این خدمت را در زندگی خود خواهیم دید.
اوحدی افزود: اخلاق و تواضع شرط اصلی ما در خدمت رسانی به خانواده های معظم شهدا و ایثارگران است زیرا این عزیزان نماد اخلاق هستند و هیچ نوع خدمتی نیز نمی تواند لحظه ای از سختی هایی که این عزیزان تحمل می کنند را جبران کند.
وی مشاورین وزرا در امور ایثارگران را پل ارتباطی مهمی بین ایثارگران، دستگاه های اجرایی و بنیاد شهید و امور ایثارگران دانست و گفت: هرقدر این پل ارتباطی تقویت و مستحکم تر شود بار سنگین تر و مهم تری از مسئولیت از طریق این پل جابجا می شود.
معاون رییس جمهوری در ادامه به تشریح بخشی از فعالیت های انجام شده در طول مسئولیت ۱۰۰ روزه خود در بنیاد شهید و امور ایثارگران پرداخت.
وزیر ورزش و جوانان نیز در این نشست با بیان اینکه ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار