ریٔیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: بیمارستان سیدالشهدا آران و بیدگل که دوم اردیبهشت ماه با توجه به کاهش آمار مبتلایان از چرخه بستری بیماران کرونایی خارج شده بود، با آغاز موج سوم، دوباره بیماران کرونایی این شهرستان را پذیرش خواهد کرد.

به گزارش خبرنگار  خبرگزاری شبستان  از شمال استان اصفهان،  دکتر «سید علیرضا مروجی»  در گفت و گو با خبرنگاران گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته ۳۱ بیمار جدید مبتلا به کوئید ۱۹ در بیمارستان شهید بهشتی کاشان بستری شدند که ۳۰ نفر از کاشان و یک نفر از قم هستند.
ریٔیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان با بیان اینکه متاسفانه طی ۲۴ ساعت گذشته سه نفر از بیماران، دو خانم ۶۰ و ۸۰ ساله و یک مرد ۵۶ ساله فوت کرده اند ، افزود: هم اکنون ۱۸۸ بیمار حاد تنفسی در این بیمارستان بستری هستند که ۳۶ نفر در بخش مراقبت های ویژه تحت نظر و درمان هستند.
دکتر مروجی از آغاز موج سوم کرونا در این منطقه خبر داد و خاطر نشان کرد: بیمارستان سیدالشهدا آران و بیدگل که دوم اردیبهشت ماه با توجه به کاهش آمار مبتلایان از چرخه بستری بیماران کرونایی خارج شده بود، با آغاز موج سوم، دوباره بیماران کرونایی این شهرستان را پذیرش خواهد کرد.
این مسؤول در ادامه اظهار داشت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون  ۶۱ هزار و ۶۳۹ بیمار به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل مراجعه کرده اند که نتیجه آزمایش سه هزار و ۵۰ نفر مثبت بوده است.
مروجی، مهمترین راه مبارزه با کرونا را قطع زنجیره شیوع آن دانست و افزود: شهروندان باید ضمن استفاده از ماسک و حفظ فاصله اجتماعی، از تردد در مکان های شلوغ و پر ازدحام جدا خودداری کنند تا به قطع زنجیره انتقال و شکست کامل کرونا کمک کنند./
پایان پیام/ 513

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار