سرمربی تیم فولاد خوزستان عصر امروز در نشست خبری پیش از دیدار برابر شاهین شهرداری بوشهر به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.
خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :
جواد نکونام در این نشست خبری در ابتدا درباره حریف روز آینده گفت:
همه می دانید که تیم شاهین بوشهر در تنها دیداری که دور برگشت بازی های لیگ با مساوی کار خود را تمام کرده دیدار برابر شهرخودرو بوده که آن هم ۱۰ نفره بودند! آنها سه برابر پیاپی برابر پیکان و ماشین سازی و نساجی به پیروزی رسیدند.
او در ادامه گفت:
ما این تیم را به خوبی آنالیز کردیم و می دانیم که از ۴ دیدار ۱۰ امتیاز می گیرد تیم قابل احترام و خوبی است. آنها با توجه به شرایطی که در جدل داشتند الان توانستند خود را بالا بکشند و بی دلیل نیست اگر بهترین تیم شروع نیم فصل دوم هستند.
جواد نکونام سرمربی فولادی ها در ادامه به غیبت هواداران تیم خود نیز اشاره کرد:
ما باید برابر آنها باهوش و با تمرکز بازی کنیم تا بتوانیم بازی را با کیفیت بالا و پیروزی پشت سر بگذاریم و نیاز داریم به حداکثر توان مان چون متاسفانه هواداران ما نیستند و این شرایط را برای ما سخت کرده است. واقعا ناراحتیم که هواداران مان در ورزشگاه نیستند و ما شدیدا علاقه مند به حضور آنها بودیم و الان هم واقعا متاسفیم که باید بدون آنها به میدان برویم.
نکونام نظر خود درباره تعطیلی رقابت های لیگ به دلیل شیوع ویروس کرونا را نیز این گونه بیان کرد:
قبل از اینکه کسی درباره کرونا صحبت کند من گفتم که بازی ها باید تعطیل شود و در این میان اولین نفری بودم که در این باره اظهارنظر کردم. من به فوتبال کاملا فوتبالی نگاه می کنم و به همین دلیل به فکر منافع ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار