مهاجم اسبق تیم فوتبال استقلال گفت: از اول هم قرار نبود استراماچونی بیاید چون اگر قرار بود بیاید، اصلا نمی رفت.

ادموند اختر در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص منتفی شدن حضور استراماچونی در استقلال اظهار داشت: از اول هم قرار نبود به استقلال بیاید چون اگر قرار بود بیاید، اصلا از ایران نمی رفت. او یک قرارداد نان و آبدار بست و گفت وقتی قرار است بدون کار کردن پول بگیرم، چرا باید به ایران بروم؟ خود شما اگر قرار باشد کار نکنید و پول بگیرید، به یک کشور دیگر می روید؟ او در دادگاه برنده شده و بدون کار پولش را می گیرد. چرا باید به ایران می آمد؟
وی افزود: استقلال زمانی در این پرونده شکست خورد که با این مربی قرارداد ترکمنچای بست. این نوع قرارداد بستن را فقط در ایران می بینیم. هر کس قرارداد او را بست، کار بلد نبود چون او هم مثل کالدرون، ویلموتس و ... برنده شد.
پیشکسوت استقلال با انتقاد از رفتار سعادتمند و مجیدی قبل از فینال جام حذفی عنوان کرد: جام حذفی را روی ندانم کاری از دست دادیم. مجیدی مقصر بود اما فقط 50 درصد آن هم به این دلیل که قبل از فینال مدعی بود سعادتمند رفته تا با استراماچونی مذاکره کند. سعادتمند مدعی بود رفته از منافع استقلال دفاع کند ولی اگر رفته بود این مربی را برگرداند، کار واقعا زشتی کرده است. مجیدی باید اجازه می داد فینال جام حذفی تمام شود و بعد با قهرمانی از استقلال می رفت. دیدید که با رفتن او الان دیگر کسی از مجیدی حرف نمی زند.
وی در خصوص اینکه در اختلافات شکلات پخش نمی کنند، عنوان کرد: در فوتبال ایران کم نداشتیم که طرفین به بدترین شکل دعوا کردند و به بهترین شکل رفیق شدند و ادامه دادند. شاید مجیدی دوباره با سعادتمند همین رویه را ادامه دهد. استقلال فینال را باخت اما بازی را از 6 روز قبل باخته بودند. باید این ...

سرخط اخبار