رادوشویچ: شانس پرسپولیس در دربی بیشتر است!

برترینها پنج شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱:۱
گلر کروات پرسپولیس گفت: بازی پرسپولیس و استقلال یک دربی باورنکردنی است. یک بازی بزرگ که به نظرم در جهان فوتبال بی نظیر است.

خبرورزشی: این روز ها تمرینات پرسپولیس پشت در های بسته برگزار می شود. با این وجود از پشت در های بسته تمرینات قرمزپوشان خبر می رسد محسن سیدی مربی گلر های پرسپولیس تلاش ویژه ای می کند که بوژیدار رادوشویچ را مهیای هفته اول لیگ نوزدهم کند.
علیرضا بیرانوند گلرشماره یک تیم ملی و پرسپولیس از بازی مقابل پارس جنوبی جم محروم است و باید در این دیدار رادوشویچ درون دروازه سرخپوشان قرار بگیرد؛ دروازه بان کرواتی که بسیار هم باتعصب است و هرگز برای پرسپولیس حاشیه درست نکرده است.
شنیدن تازه ترین حرف های بوژیدار رادوشویچ خالی از لطف نیست.
 تا جایی که شنیدیم تو قبل از حضور در فوتبال ایران خیلی تیم عوض می کردی، اما چند سالی می شود در پرسپولیس ماندی. می دانیم پیشنهاداتی هم از سایر تیم های ایرانی داشتی ولی قبول نکردی. چرا؟
راستش را بخواهید قبل از حضور در پرسپولیس کم تجربه بودم و اشتباهاتی داشتم. من باشگاه های زیادی عوض کردم و شاید هم متضرر شدم، اما با پیوستن به پرسپولیس مقصدم را پیدا کردم.
 در پرسپولیس که بیشتر نیمکت نشین هستی.
من در پرسپولیس خوشحال و راحت هستم، چون بزرگترین تیم ایران و پرطرفدارترین تیم آسیاست. از طرفی می دانم زیاد در پرسپولیس بازی نکردم ولی مهم موفقیت پرسپولیس است که حاصل شده است.
 می دانیم رابطه خوبی هم با همبازیانت و هواداران پرسپولیس داری. کلاً این طوری هستی؟
من در زندگی یاد گرفتم به همه احترام بگذارم. یک تیم فوتبال شرایط ویژه ای دارد. همه ما مثل یک خانواده هستیم. شاید بیشتر از خانواده خودمان، همبازیان خود را ببینیم. در تمرین، اردو، مسابقات و خلاصه هر روز همدیگر را می بینیم.
این مسئله باعث می شود رابطه ها دوستانه و ...

سرخط اخبار