بدرالدین الحوثی گفت این دو کشور تصویری وحشیانه در اذهان عمومی بجا گذاشتند تا حدی که حتی از رژیم صهیونیستی هم عبور کرده اند.

به گزارش سرویس بین الملل  خبرگزاری صدا و سیما ، به نقل از تلویزیون المسیره، دبیرکل انصار الله یمن اظهار داشت، عربستان و امارات در وحشیگری حتی رژیم صهیونیستی را نیز پشت سر گذاشته اند.
عبدالملک بدرالدین الحوثی گفت، دستاورد ها و پیشرفت ها ما را به جایگاهی مهم که همان جایگاه پیروزی ها و جایگاه تثبیت معادلات است رساند و این جایگاه در میدان نبرد، قابل توجه است. ما در زمان آغاز هجوم به کشور گرفتاری های بسیار زیادی داشتیم، در تمامی زمینه ها در نقطه صفر بودیم، در حوزه توانمندی نظامی، سازماندهی نظامی و ساختار تشکیلات نظامی در نقطه صفر قرار داشتیم، در حوزه امنیتی، اقتصادی و نظامی در آستانه فروپاشی بودیم و به طور کلی این شرایط موجب طمع دشمن شده بود، زیرا بر این باور بود که می تواند به سرعت اهدافش را محقق سازد، به این دلیل که شرایط داخلی، نشان می داد ما برای مقابله با دشمن مهیا نیستیم. در چنین شرایطی سازمان ملل متحد و کشور های مختلف، حامی متجاوزان بودند، اگر موضعی غیر از این هم از آنان دیده شده باشد در مواردی محدود و معین بود، اما به صورت عملی در کنار متجاوزان قرار داشتند و حمایتهایشان را به روش های مختلف، مثل حمایت سیاسی در شورای امنیت سازمان ملل متحد و فروش تسلیحات نشان دادند.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار