مدیرکل روابط عمومی و حوزه ریاست دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان گفت: بر اساس مصوبه ستادی، دانشگاه تا پایان هفته جاری تعطیل می باشد و روند برگزاری کلاس های دانشجویی در این واحد آموزشی از ابتدای هفته آینده از سرگیری خواهد شد.

اصغر عالمیان در گفت وگو با خبرنگار ایمنا ، با بیان اینکه خوابگاه های دانشگاه آزاد اصفهان در حال حاضر تعطیل است، اظهار کرد: با توجه به توصیه ستاد دانشگاه آزاد اسلامی کشور و دستورالعمل دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، این واحد آموزشی از دو روز پیش کلاس های دانشگاهی خود را لغو کرد و در حال حاضر کلاسی در محل دانشگاه آزاد اسلامی اصفهان کلاسی برگزار نمی شود.
وی افزود: به ساکنان خوابگاه های دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی استان اعلام کرده ایم که می توانند با توجه به تشکیل نشدن کلاس ها، به شهرستان های خود بازگردند.
مدیرکل روابط عمومی و حوزه ریاست دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان تصریح کرد: خوابگاه های دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی اصفهان بر مبنای دستورالعمل های ویژه دانشگاه علوم پزشکی، ضد عفونی شده و تاکنون مشکلی در این باره نداشته ایم.
عالمیان اضافه کرد: بر اساس مصوبه ستادی دانشگاه تا پایان هفته جاری تعطیل می باشد و روند برگزاری کلاس های دانشجویی در این واحد آموزشی از ابتدای هفته آینده از سرگیری خواهد شد.
وی ادامه داد: ضد عفونی کلاس های دانشگاه آزاد اسلامی اصفهان توسط حوزه معاونت علوم پزشکی و معاونت دانشجویی دانشگاه در حال انجام است و به محض از سرگیری روند برگزاری کلاس ها در هفته آینده، خوابگاه دانشجویی ضدعفونی خواهد شد.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار