کمک رسانی کاروان مقاومت اسلامی نُجَباء عراق به سیل زدگان اهواز +تصاویر

باشگاه خبرنگاران دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۳
کاروان مقاومت اسلامی نُجَباء روز گذشته به ارائه خدمات عمرانی و توزیع مواد غذایی در بین روستاییان سیل زده حومه اهواز و حمیدیه پرداختند.

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان ، کاروان جنبش مقاومت اسلامی نُجَباء که برای کمک رسانی به مردم سیل زده خوزستان و لرستان به ایران اعزام شده اند؛ دیروز (یکشنبه 25 فروردین) در دو مرحله صبح و بعد از ظهر به کمک سیل زدگان شهرستان اهواز شتافتند و علاوه بر عملیات عمرانی، در چند روستا اقلام غذایی مورد نیاز مردم را توزیع کردند. مقاومت اسلامی نُجَباء همچنین نیروهای داوطلب خود را در قالب سه گروه جهادی به مناطق مختلف شهر اهواز و حمیدیه اعزام کرد تا کمک های جمع آوری شده را به دست مردم سیل زده برساند.
گفتنی است؛ رزمندگان نُجَباء برای جلوگیری از طغیان آب و نفوذ آن به شهر، در منطقه «الغدیر» واقع در محدوده شمال غربی اهواز در حاشیه جاده اهواز اندیمشک حضور یافته و اقدام به ایجاد سیل بند کردند.
کاروان جنبش نُجَباء که شامل صد خودروی سبک و سنگین از شنبه گذشته وارد ایران اسلامی شده است؛ حامل کمک های انسان دوستانه ملت عراق به شهروندان سیل زده ایرانی می باشد.
در ادامه تعدادی عکس از کمک رسانی جهادی رزمندگان نُجَباء را در شهرهای اهواز و حمیدیه مشاهده می کنید.