تأکید بر انعقاد تفاهم نامه میان جهاد دانشگاهی و اداره کل ارشاد خراسان جنوبی

خبرگزاری آنا سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۱۶
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان جنوبی بر لزوم انعقاد تفاهم نامه میان این اداره کل و جهاد دانشگاهی در زمینه اجرای فعالیت های فرهنگی و هنری تأکید کرد.

به گزارش گروه استان های خبرگزاری آنا از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی، ناصر نبی زاده در دیدار با مسئولان جهاد دانشگاهی استان خراسان جنوبی با اعلام آمادگی همکاری با جهاد دانشگاهی به عنوان یک نهاد فرهنگی، آموزشی و پژوهشی گفت: وفاق فرهنگی و همبستگی فعالیتی بین فرهنگ و ارشاد اسلامی و جهاد دانشگاهی وجود دارد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی با تأکید بر انعقاد تفاهم نامه ای میان جهاد دانشگاهی و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی در زمینه اجرای فعالیت های فرهنگی و هنری خاطرنشان کرد: این اداره کل آماده همکاری در حوزه های پژوهشی و فرهنگی با جهاد دانشگاهی بوده و تعیین چگونگی همکاری در این راستا نیازمند تعامل و هم اندیشی است.
رئیس جهاد دانشگاهی واحد خراسان جنوبی نیز در این دیدار با اشاره به فعالیت های این نهاد در حوزه های مختلف گفت: نیروهای فعال در جهاد دانشگاهی این استان با وجود بودجه  محدود به دلیل برخورداری از تخصص کافی فعالیت های ارزشمندی را در این مجموعه رقم زده اند.
جلال الدین صادقی با گزارشی از فعالیت های این مجموعه در سال جاری مطرح کرد: جهاد دانشگاهی آمادگی دارد در اجرای برنامه های فرهنگی و هنری با فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان جنوبی در زمینه اجرای فعالیت های فرهنگی و هنری همکار کند.

سرخط اخبار