رئیس سازمان اورژانس کشور گفت: دانشگاه فوریت های پزشکی بزودی در شیراز افتتاح می شود.

به گزارش ایسنا، دکتر پیرحسین کولیوند در مراسم اختتامیه هفتمین المپیاد علمی مهارتی فوریت های پزشکی کشور گفت: تمرین های گروهی به ما یاد می دهد که با همفکری و همدلی موفق تر خواهیم بود و هر کدام از این مهارت ها نهایت استفاده را ببریم.
وی در ادامه با بیان اینکه هدف ما در سلامت نجات جان افراد و کاهش درد از جامعه است، گفت: منابع انسانی اصلی ترین ابزار سلامت است که شما عزیزان این منابع ارزشمند هستید.
رییس اورژانس کشور در ادامه هدف از برگزاری این المپیاد را بررسی عملکرد اورژانس دانست و گفت: عملکرد اورژانس کشور نشان داده عملکردی قابل قبول بوده و پیشرفت چشمگیری داشته است .
وی در ادامه به جایگاه اورژانس کشور در دنیا اشاره کرد و گفت: در حال حاضر اورژانس کشور جایگاه ویژه ای پیدا کرده و در اجلاس اخیر وزرای بهداشت مدیترانه از اولین جایی که بازدید به عمل آمد اورژانس کشور بود که این نشان از تلاش و جایگاه شما عزیزان در دنیا است.
کولیوند در ادامه با اشاره به دو اتفاق اورژانسی برای اعضای نشست مدیترانه، گفت: بیشترین خدمات در کمترین زمان به رییس سازمان بهداشت جهانی در نشست وزرای مدیترانه ارائه شد و ثابت کردیم اورژانس ایران بهترین خدمات را در حداقل زمان ارائه می دهد.
وی ادامه داد: اورژانس کشور اگر می خواهد جایگاه خود را در دنیا تثبیت کند باید سطح علمی و عملی خود را بالا ببرد.
کولیوند در ادامه با بیان اینکه باید در هر خانواده یک سلامت یار داشته باشیم، اظهار داشت: باید در هر خانواده یک پایگاه سلامت و مرکز بهداشتی درمانی داشته باشیم که این کار شروع شده تا سطح اطلاعات هر فرد در بخش سلامت را افزایش دهیم.
رییس اورژانس کشور در ادامه گفت: با ...

سرخط اخبار